WATCH: Joanna Gaines sdílí své myšlenky na falešné květiny a my jsme se nemohli více shodnout

Možná byste se neodvažoval používat falešné květiny jako místo nastavení znovu, poté, co teta Sue volala vás na to na Den díkůvzdání ’98. Nebo možná jste pevným obhájcem faux květinových uspořádání a nebudete slyšet jinak. No, všechna narušená narcisy vedou k jedné otázce: Co by Joanna Gainesová dělala?

Zdá se, že Fixer Upper hvězda, je pevně v táboře Faux Flowers. “Myslím, že květiny nabízejí strašidelný prostor. Pokud se podíváte na prostor bez něj, zdá se, že něco chybí,” řekl Gaines v CountryLiving.com v nedávném článku. Ale Gaines jasně zjistí, že údržba a náklady na čerstvé květiny mohou být problémem: “Já jsem vše o rostlinách a hrncích, ale ty to berte na jinou úroveň s čerstvými florals všude, to prostě cítí jako hodně, co máš zachovat, “řekla a dodala, že neexistuje žádný důvod, proč se rudé květiny používají.

Samozřejmostí je krásný sortiment faux květin, který je k dispozici online v obchodním domě Magnolia Market. Nakupte tu sbírku a prokázat, že teta Sue špatně udělá další Díkůvzdání.

Ссылка на основную публикацию
2019