Tento malý trik okamžitě učiní vaši kuchyni šťastnější místo

Mytí nádobí je legrační věc. Můžete si je prohlížet jako každodenní práci, která se nejvíce bojíte (v pořádku, třikrát týdně). Nebo si ji můžete prohlédnout jako možnost odpočinout si a promítnout svůj den, kompletní s oblíbeným seznamem playlistů Spotify, kalorií a’burnin ‘a možná dokonce i některými vino sipping.

Vybrali jsme druhou. Ale co je to, co můžete udělat, abyste zvýšili své zážitky z mytí nádobí na nové výšky? Transformujte mýdlovou mýdlu do vonící nirvány s olejem. Přeskočte drahé mýdla (které jsou často naloženy přísadami a chemikáliemi) a rozhodněte se pro rychlou verzi DIY.

WATCH: 10 chytrých způsobů, jak ukládat kuchyňské nářadí

Jak Kitch doporučuje, můžete si koupit neředěné kastilové tekuté mýdlo – náš výběr je Dr. Bronner, který si budete chtít ředit 1:10 vodou pro mytí nádobí – a pak přidáte svůj oblíbený esenciální olej (nebo dva) zasněná vůně. Vyzkoušejte několik kapek citronového nebo pepermintového oleje, nebo pokud máte pocit, že se skutečně líbíte, přidejte stejné části pomerančových a borovicových olejů. Bonus: Vaše kuchyně bude cítit opravdu dobře.

Stres-busting vůně může velmi dobře obrátí děsivý úkol kuchyně do pohybující se meditace.

Ссылка на основную публикацию
2019