Tajemství Kate Middletonových lesklých královských svatebních vlasů

Všechny oči byly na nevěstě, Meghan Markle, během její nádherné sobotní svatby s princem Harrym, ale my bychom byli odvahou, abychom nezmínili druhou hvězdu dne: vlasy Kate Middletonové.

Lesklý a odborně se přizpůsobil, vévodkyně z Cambridge opět sloužila brankám na vlasy přes víkend. A naštěstí pro nás, Adam Reed, globální velvyslanec britské společnosti pro péči o vlasy, ghd, dokázal sdílet proces za jejími lesklými zámky Marie Claire UK. Radši věříte, že tyto tipy předkládáme na další svatbu, kterou navštěvujeme.

Přejděte dolů, kde Reedovy tipy přetvářejí vlasy bezvadné vévodkyně doma:

1. Připravte si vlasy pomocí ghd Curl Hold Spray ($ 19; amazon.com) pro dlouhotrvající držení a tepelnou ochranu.

2. Vytvořte boční část a vysušte na lesklý podklad, který bude držet a odrážet lesk po celý den, pomocí ghd Air Fén ($ 120, amazon.com). Ujistěte se, že povrch je hladký tím, že ho vyčistíte. Kate použila nový oválný obvazový šlehač ghd ($ 40; neimanmarcus.com).

3. Dále přidejte volné měkké vlny a ohyby po celém vlasech pomocí ghd Gold Styler ($ 155; amazon.com), přičemž se železo natáčí svisle pro prodlouženou vlnu.

WATCH: Kate Middleton je “naprosto nadšená” o princi Harrym a Meghan Markle’s Engagement

4. Střih na koncích vlasů, pohybující se ve stejném směru pro každou sekci tak, že když jsou vyčištěny, vytvoří rovnoměrnou vlnu a hladší vzhled.

5. Dokončete stříkačkou na vlasy a podržte ji a přidejte květinový klobouk, aby se zarovnal s částí.

Voila!

Ссылка на основную публикацию
2019