Neslyšící dítě má úžasnou reakci na slyšení Její máma říká \

Kristovi Keaneovi ani nevzniklo, že by sdílela video, které vzala, když jí její dvouměsíční dcera Charlotta dostala sluchadla a naslouchala její matce, že poprvé poprvé říkala “Miluji tě”. Ale přátelé a rodina věděli, že Keane zachytil něco neuvěřitelného a vyzval ji, aby natočil video na Facebooku.

Měli pravdu. Za pouhý týden videoklip Charlotteovy emocionální reakce na to, že slyšel hlas maminky, získal na Facebooku 12 milionů zobrazení a byl sdílen více než 200 000 krát.

“Myslel jsem si:” Ach, co je to škoda? Udělám to veřejně, “řekl Keane, který žije ve Virginii Beach Dobrý úklid. “A pak, myslím, že se další den probudil s tisíci akciemi a v pondělí to zasáhlo milion.”

WATCH: Vojáci v Afghánistánu odhalí pohlaví dítěte padlého soudruha

Je snadné si uvědomit, proč jsou lidé tak pobízeni důvěrným vztahem matka a dcera. Pohled na Charlotteho obličej, když si uvědomuje, že to, co slyší, se hluboce pohybuje.

“Nikdy jsem v životě neviděl tu tvář,” řekl Keane Dobrý úklid Charlotte je reakce. “Jsem její matka a já vím její pohled v očích, když je smutná, rozrušená nebo zraněná, a to spojení a ten okamžik, kdy se naše oči setkaly a poprvé uslyšela můj hlas, to byla pravá emoce od ní . “

CHARLY JE PRVNÍ ČTVRTÁ A DÍTÁ ME, ŽE JSEM VÁM PŘEDSTAVUJEM! (Pozor na konec) A ona drží zpět šťastné slzy a emocionální jako její matka. ������ Měli jsme svůj zázračný okamžik, za který jsem se modlil, když Char dostala dnes sluchadla. Nemysleli jsme si, že slyší něco, takže je to neuvěřitelnější, než můžu dát do slov. Její cesta k implantátům a vývoji jazyka je úžasný začátek! #charlyshearingjourney #hearingaids #profoundhearingloss #deaf #babystarsfirsttime #firsttimehearing #cochlear # 2monthsold * Jukin Media Verified * Najděte toto video a jiné podobné věci na adrese https://www.jukinmedia.com/licensing/view/973436 Pro licencování / povolení prosím, e-mailem licencování (at) jukinmedia (dot) com.

Příspěvek sdílený Christy Keane �� (@theblushingbluebird)

Podívejte se na dotyčný moment výše a připravte se na plačení.

Ссылка на основную публикацию
2019