Nejlepší produkt pro silné, zdravé vlasy je v pečicí uličce

Příště si najdeš nakupování přísad pro vafle nebo slavné Linzerské sušenky, udělej si vlasy laskavost a vyzdvihni vanu z kokosového oleje. Jak se ukázalo, populární stůl pro pečení uličky (poznámka: některé obchody si ji ukládají s jinými oleji, jako jsou arašídy a zelenina) je ve skutečnosti požehnáním pro hřívu.

WATCH: Jennifer Aniston je Hair Guru na jedné vlasové styling tajemství, které vám bude vypadat roky mladší

“Je to přírodní olej, který je nejlépe prodáván vlasy,” říká kosmetický chemik Randy Schueller v novém příběhu na Allure.com. Hluboce vyživující olej pomáhá zachránit suché, křehké kousky a může dokonce dodat vašim zámkům dodatečný lesk. Chcete-li vytvořit vlastní masku na vlasy, budete chtít použít kokosový olej, pokud je teplejší než pokojová teplota (protože kokosový olej ztuhne při pokojové teplotě, budete možná muset trochu míchat v misce nebo si v dlani rtat ). Počínaje skalpem – je to hrdina na vločkané, suché skalpky – masírujte kokosový olej na vlhké vlasy a pak se projděte sektem po řezu od kořenů po špičku. Zachyťte zkroucení vlasů, starý ručník nebo hodte staré tričko nad vaší polštářkou a přes noc spíte maskou. Následující den, šampon a stav jako normální. Styl jako normální. Hle, hedvábné, zdravé vlasy.

Příspěvek sdílený společností ST. TROPICA (@sttropica) na

Existuje mnoho značek na trhu, ale podívejte se na organickou a nerafinovanou verzi, pokud můžete (v podstatě kokosový olej v jeho nejčistší podobě), jako Carrington Farmy Organic Unrefined Coconut Oil, který prodává za 12 uncí za 7,99 dolarů až nahoru na 54 uncí za 19,99 dolarů. Bonus: “Kromě toho, že kokosový olej slouží jako přírodní hydralizátor a kondicionér, může také zmírnit lupiny tím, že zvlhčuje pokožku hlavy a dodává vlasům intenzivní lesk,” říká Lauren Dykes, marketingový manažer společnosti. Zmínili jsme se, že také voní nádherně tropické?

Nyní víme, že štěstí se nachází v pekárně.

Ссылка на основную публикацию
2019