Jenna Bush Hager sdílí fotky Bush Family Vacation v Maine

Zdá se, že rodina Bushů měla v rodině doma v Kennebunkportu ve státě Maine nádhernou dovolenou v minulém týdnu asi 30 kilometrů jižně od Portlandu. Tento “letní bílý dům” je v rodině již od pozdního 19. století na pozemku známém jako Walker’s Point, u Atlantic Ocran

Je zřejmé, že oblast zaujímá zvláštní místo v srdci rodiny Bushů a toto léto se bez Georgeho W.W. Bushova manželka 73 let, Barbara Bushová. Včera George H. W. Bushova vnučka, Jenna Bush Hagerová, sdílela šest sladkých snímků z jejich doby na Walker’s Point s rozšířenou rodinou. “Vraťme se teď … ale včera v noci snívala o Maine, milovala tohle místo … miluju tyhle lidi.” Jaký kouzelný týden s těmi, které zbožňuji, “.

Od skupinových tenisových zápasů až po dcery Jenny Bush Hagerové Poppy a Mila, kteří se těší na výlet do Ben a Jerryho, je jasné, že Bush posádka dělala spoustu šťastných vzpomínek dohromady.

Teď … ale včera v noci sen o Maine. Milujte toto místo … Milujte tyto lidi. Jaký magický týden s těmi, které zbožňuji.

Příspěvek sdílený jennabhager (@ jennabhager)

WATCH: Hoda Kotb napsala dětskou knihu inspirovanou dcerou Haley Joy

Doufáme, že Bushova rodina bude mít po tisíce dalších málo okamžiků a malebných západek podél skalnatého pobřeží Maine mnoho dalších let.

Ссылка на основную публикацию
2019