Ben a Erin Napier je mateřská škola pro dítě Helen je útulná krajina dokonalost

Není to každý den, kdy chodíte do školky, kterou by dospělý mohl použít při inspirujícím designu své vlastní ložnice. HGTV “Home Town” hvězdy, Ben a Erin Napier, nicméně, se řídili vytáhnout z výkonu, vytvářet školka pro dítě Helen to je tak stylové, jak může být.

Začátkem tohoto týdne sdílela Erin Napier, matka s Helen, která se narodila v lednu roku 2018, několik fotografií pozvaného mateřského školství svým fanouškům na Instagram. Rovné části rozmarné a elegantní, obzvláště milujeme hezký koberec, který “byl postaven tatínkovými rukama.”

Zde je několik nápadů z školky Napier, které se těšíme na zapracování do našich domovů.

1. Odvážné záclony.

Barva energizuje pokoj, ale často si myslíme, že nejlepší místo pro přidání barvy je prostřednictvím nábytku nebo malbou stěn. Tady Napier rozjasní pokoj s pestrými květinovými závěsy, které opravdu vystupují proti matným zeleným stěnám.

2. Modrá židle.

Dětské modré křeslo s odpovídajícími osmanskými dělostřeleckými dětmi v dětském pokoji Helen, ale bude stejně atraktivním čtecím koutkem v ložnici dospělého.

Helenova dětská odhalení je dnes uvedena na webových stránkách HGTV na odkazu v mém profilu. Naše dívka konečně má vlastní pokoj s postýlkou ​​postavenou jejíma tatínkovými rukama. ��

Příspěvek sdílený Erinem Napierem (@erinapier)

3. Zarámované výtisky.

Jistě, mohli byste zavěsit inspirující citace nebo roztomilá zvířata, ale milujeme, že Napier předurčil de facto školky ve školkách ve prospěch sady rámovaných vinobraní výtisků s citronem a různými květinami, které Erin začal sbírat před Helen narození.

WATCH: Konec “Fixer Upper” může být způsoben tímto Tweet

4. Bílá dubová postýlka

Kromě skutečnosti, že Ben Woodworking Papa sám udělal krásný kus, je to dobrá připomínka, že potřebujeme více tohoto oka-lovu dřeva s prakticky zlatou záři v našich životech.

Vítejte doma, Baby Helen. Vaše maminka @Erinapier a @ scotsman.co pracovali opravdu tvrdě na vašem pokoji a my víme, že budete milovat vyrůstat v (a s) to. #HGTVHomeTown

Příspěvek sdílený společností HGTV (@ hgtv)

5. Svítidla nad postýlkami.

Milujeme dobrou dekorativní nástěnnou svítilnu a starožitná atmosféra těchto prvků se hodí přímo do domova páru roku 1925. Toto elegantní doplnění může velmi dobře inspirovat vylepšení naší osobní studie.

Ссылка на основную публикацию
2019