Tipy na make-up pro letní teplo

To Makeup vypadá čerstvě v horkém stavu, vypusťte těžké make-upové výrobky a rozhodněte se pro efektivní krásu rutiny, říká Liliana Grajalesová, ředitelka lázně na Ritz-Carlton v Miami’s South Beach. “Léto není čas nosit těžké make-up – to bude jen roztavit z tváře,” říká. Měla by vědět: hosté z Celebrity přijíždějí do lázní po celý rok, aby si vyrobili make-up. “Těžké make-up vás vždy stárne, ale je to zvlášť patrné v teplých klimatických podmínkách,” říká. Zde jsou její tipy pro přirozeně vypadající make-up se stálou silou.

Přeskočte nadaci. Nepracuje s vlhkostí. Místo toho mohou ženy všech věkových kategorií používat tónovaný zvlhčovač, který vám ušetří od nanášení oddělené vlhkosti a barvy. “Chtěli byste mít oslnivý, svěží vzhled a váš zvlhčovač by měl začít,” říká Liliana. Pokud má vaše kůže tendenci v lesku lesknout, vyhledejte verzi bez oleje.

Související: 10 Fall Nail Polish Colours, Fall Lipstick Colours

Přidejte bronzer. Bronzer je tajná zbraň, která předstírá ten vzhled, který je líbán sluncem. Aplikujte na jablka na tvářích, nosu a čele širokým kartáčem z přírodních vláken. “Některé ženy se bojí vyzkoušet bronzery, protože často obsahují irizující lesk,” říká Liliana. “Jít na to! Nová technologie vyústila v kovový vzhled, který je jemný. “

Vyzkoušejte skvrnu na tváři. Krémové ruměnečky jsou ne-no – to bude prostě sundat tvář, když vykročíte dveře. Místo toho zkuste skvrnu na obličeji nebo gel s růžovým odstínem. Jsou snadno použitelné (prostě používejte prsty) a jsou dlouhé a mnoho z nich je bez oleje.

Jděte na přirozené oko. Není třeba vrstvy stínu. Namísto toho zakryjte víčky bronzerem a zaveďte horní část očí neutrální barvou, která obsahuje nádech jiskření. Vodovzdorná tužka je nezbytná v jižní vlhkosti – žádné mývalé oči zde!

Bavte se leskem. Uložte matnou rtěnku na podzim a vyberte lesk na rty s leskem. “Lip gloss byl vyroben pro léto,” říká Liliana. Doporučuje začít s neutrálním rtěnkem, aby se zabránilo krvácení do jemných čar okolo úst. Vyplňte trvalým leskem a vy jste všichni připraveni.

Ссылка на основную публикацию
2019