Základy okenního pole

ÓVydání v březnu 2010 pozdravuje krásu a milost Charlestonu v Jižní Karolíně, oblíbené destinace našich čtenářů. Projděte se po ulicích Svatého města a brzy pojedete o značkách města, které jsou vítány – okenní krabice, které přetékají květinami, které navrhl Tracee Lund ze zahrad Svatého města.

Tracee říká, že Charlestonians upřednostňují okna z dvou praktických důvodů. Jeden, Charleston je turistickou destinací a obyvatelé se rádi oblékají pro návštěvníky. Dvě, mnoho domů v historické čtvrti nemá přední dvory. Krabice s okny poskytují jediný k dispozici zahradní prostor.

Tipy pro krásné okenní boxy

  • Ujistěte se, že okenní krabice mají odtokové otvory. Ponechte mezi okenní skříní a stranou domu minimálně 1/2 palce, aby voda mohla odkapávat. To je důležité zejména u domů s dřevěnou stěnou.
  • Ujistěte se, že vyplněné okenní krabice nebudou příliš těžké pro podpěry, které je drží v domě. Můžete výrazně snížit váhu pomocí skleněných skleněných okenních krabiček a naplnit je zalitím, nikoliv půdou.
  • Jedno jednoduché pravidlo, jak udělat okenní boxy jako tyto zajímavější – natočte thriller (něco vysokého), jako špičatý cordylin; A spiller (něco, co je po stenách), jako bílá bacópa; a barevné plnidla, jako žluté miliony zvonů, korálové twinspur a oranžové snapdragony.
  • Zařízení podle sezóny. Pro chladné počasí, rostou miliony zvonků, lobelia, bacopa, twinspur, snapdragons, violas, nasturtiums a kvetoucí kadeř. Pro teplé počasí přepněte na lantanu, verbenu, begónie, angelonii, impatiens, coleus, sladkou bramborovou révu, fanfáry, úzké listy a vlnu petunie.
  • Nezapomeňte na vodu. Rostliny v okenních krabicích vysuší rychleji než rostliny zasazené do země. Každé dva týdny hnojte hnojivem rozpustným ve vodě, jako je Miracle-Gro. Nebo začleňte granulované pomalu uvolňující hnojivo, jako je Dynamite, do předávací směsi před vysazením.
Ссылка на основную публикацию
2019