Ukažte své Valentine, jak je máte rád s touto červenou sametovou vaflovou receptou

Není to žádné tajemství: Máme hodně lásky k Nashville’s Loveless Cafe. Pojmenovaná jedna z nejlepších snídaní míst na jihu, Loveless získala naše nejvyšší ocenění za své sušenky a klasické domácí vaření “. 

Bez lásky Cafe Front
Foto: Gary Clark

66letý motel a kavárna sdílí jeden z jeho ikonických receptů na snídani, které se dokonale hodí pro Valentýna: červené sametové vafle. Dokonce i když jste z Nashvillu, můžete si tento jednoduchý recept na den svatého Valentýna ještě okamžitě vyrazit.

Související: Roztok Molten Red Velvet CakesLoveless Cafe je červená sametová vafleVýnosy: 4 belgické vafle nebo 12 palačinkyServy: 2 valentinky nebo galeninky Složení: 1 sáček na vafle a směs palačinky (jako Loveless Cafe belgický vafle a palačinkový mix) 1 polévková lžíce kakaového prášku1 1/2 lžíce červené potraviny barvení2 šálků vody Pokyny: 

  1. Ve velké mísící misce protřete kakaový prášek do směsi.
  2. Přidejte barvu potravin do vody a promíchejte do suchých ingrediencí.
  3. Po sloučení nechte směs odpočinout po dobu tří minut.
  4. Pro vafle: Nalijte směs do předehřátého belgického vaflového železa, uzavřete víko a vařte podle směru vafle. Pro palačinky: Nalijte směs na předhřívanou roštu a vařte podle přání (nezapomeňte se otočit!). Podávejte s čerstvou šlehačkou, sirupem, máslem nebo cokoliv vaše srdce (nebo vaše zlaté srdce) touží!

Také by vás mohlo zajímat:

A pro ty z vás, že jste v Nashville s vaší milou? Stop od Loveless Café u 8400 State 100; lovelesscafe.com. 

Ссылка на основную публикацию
2019