Oblíbený editor: Poštovní objednávka vánoční zeleně

 

christmas-house.png
Mohl byste někdy myslet, že tato fotografie byla pořízena v srpnu? Zelení od firmy Magnolia

Vánoce jsou téměř 365 dní v roce. Za těchto pracovních podmínek je naprosto normální, že v červenci objednáváme vánoční stromky, protože naši stylisté sice bičují dvorek girlandy. Zdobení celého domu na Vánoce uprostřed srpnového tepla v Montgomery, AL? Žádné velké řešení pro nás, protože máme nejúžasnější prodejce pro vánoční stromky a zeleň, kteří si nepřemýšlejí o tom, že nás přes noc nasedají na krabice z nejčerstvějších, čerstvě vyvážených evergreens. Není příliš pozdě, než si je můžete objednat pro tuto prázdninovou sezónu!

 

obývací pokoj-texas-farmhouse-l.jpg
Strom a věnec z Vánoční strom Green Valley

fraser-fir.png
Fraser jedle z Green Valley vánoční strom

Pro vánoční stromky, podívejte se na Green Valley vánoční stromky. Nabízejí jedinečný výběr Fraser Firs (známý jako zvláště voňavý) a Noble Firs (jak vrstvené, tak plné větví). Všechny stromy jsou řezány do 24 hodin od odeslání, aby se zajistila schopnost zůstat v průběhu prázdnin.

 

magnolia-wreath.jpg
Originální věnec Magnolia Collection od společnosti Magnolia

Pro cokoliv magnolie přejděte na společnost Magnolia na Floridě. Nabízejí klasické magnóliové věnce a girlandy, stejně jako smíšené zeleňové věnce a girlandy, dokonce i lakovaný magnolií věnec. Nejlepší ze všech? Při správné péči může být magnóliový věnec použit několik let.

Tip editoru: Nikdy nezajistěte, aby byla zeleně dodána v pondělí. V průběhu víkendu bude v balíčku hromadné zásilky poškozen.

Ссылка на основную публикацию
2019