Nikdy bych nepodával můj velikonoční šunku bez těchto sušenek

 

Pokud podáváte velikonoční šunku bez koše teplých sušenek, je to velikonoční šunka vůbec? Někteří z vás mohou nesouhlasit, ale říkám, že tomu tak není.

Stejně jako ty lidi, kteří jedí jenom děvčátko na dárkyvzdání za omáčku, jedu tu velikonoční šunku na sušenky. Jistě, můžete jíst každý den v týdnu sušenky, ale jak často si je můžete užívat s plátky glazované šunky? Velikonoce a možná Vánoce, to je kdy! (A tady je to, jak to udělat. To je další příběh.)

Takže jaké jsou tyto magické, šunky-upstaging sušenky, ptáte se? Mým osobním favoritem je tento klasický podmáslí. Sušenky jsou měkké, jemné drobky a pečlivě vyhlížející exteriér a jsou na malé straně – doporučujeme je vyrobit s 2-palcovým kotletem na sušenky – takže můžete jíst pár a ještě máte prostor pro zbytek Velikonoce Jídelní lístek. Protože nechcete na tom marinovat sušenky a být příliš plný na plátek mrkvového dortu.

Dokonce i když jste nováček pekař, tyto sušenky jsou sen, aby se a velmi odpouštějící. Těsto můžete vytřít a zmrazit až dva týdny předem. Zmrazte pečené těsto na plechu. Uchovávejte v plastovém pytlíku v mrazničce. Na velikonoční den pečeme zmrazené sušenky při teplotě 450 ° F po dobu 12 až 14 minut. (Protože jsou malé, jistě si budete chtít pečlivě připravit další dávku.)

Pokud opravdu chcete zlatit lilie – je to konec dovolené – tyto sušenky se také skvěle spojí s množstvím nápojů. Podávejte je kreolskou majonézou, máslovým směsným máslem, pečeným sýrem a kořeněným pomerančovým pekanovým máslem pro nejlepší sušenku, kterou jste kdy měli.

Ссылка на основную публикацию
2019