Nastavte tabulku díkůvzdání na oko s chybějícím Čínou

Hostování velké rodiny Den díkůvzdání, ale nemají dost china jít kolem? Bojíte se, že si můžete vytvořit okamžik “požehnej své srdce”, pokud budete míchat a přizpůsobovat vzory? Rozdělte své starosti stranou, protože míchání vzorů porcelánu je zcela přijatelné a můžete dosáhnout ohromujícího výsledku. Už jste se rozhodli, kdo přinese rodinné oblíbené pokrmy a jaké dezerty budou v letošním roce na lístku. Nyní je čas nastavit tabulku. Jednoduše postupujte podle těchto pokynů při míchání nastavení místa; váš stůl bude tak okouzlující, že brzy všichni budou míchat vzory china na rodinných setkáních. 

Vědět, co potřebujete

Takže … očekáváte 20 hostů a máte pouze 8 míst svého vlastního porcelánu? Dobře – teď víte, kde začít. Určete zdroj pro více porcelánu – snad sestra, vaše máma nebo sladký soused má nějaké místo, které si můžete půjčit. Můžete dokonce doplnit o plnohodnotné a kvalitní každodenní kousky. Pevné bílé kousky dělají zázraky při sjednocení různých vzorků. Zásobování prodejnou je další možností; můžete si pronajmout všechna nastavení místa, příbory a dokonce i skleněné zboží, které potřebujete, nebo si jen pronajmout další kusy, které vám chybí.

Tie to spolu s barvou

Když znáte vzory porcelánu, které budete používat, vyberte jednu nebo dvě barvy, které jsou buď společné, nebo doplněné vzory. Má teplý bronz, který prochází vaším Wedgewoodem “Florentine”, také krásně vystupovat ve vašem mateřském Spode ‘Woodland’? Byla by měkká zelená doplněna oběma? Vyberte tušené ubrousky, prostírání nebo ubrusy v této barvě. Můžete také sjednotit vzory pomocí silné barvy, levné deskové nabíječky pod každým nastavením desky. Ať už vaše vzory china mají tendenci běhat formální nebo moderní, tyto nabíječky půjčují elegantní atmosféru vašeho stolu. Mějte na paměti tyto doplňkové barvy při vytváření tabulek. Různé prvky stolů – ať už je to jedno květinové uspořádání nebo řada výtržných svíček a váz bud v centru stolu – mohou zahrnovat ty sjednocující barvy, které pomáhají svázat různé vzory porcelánu.

WATCH: Gayden a Charlotte Holiday Etiquette

Čas nastavit tabulku

Pokud nastavujete několik menších tabulek, vaše možnosti jsou jiné než v případě, že nastavujete jednu dlouhou formální tabulku. U menších stolů můžete nastavit celou tabulku v jednom vzoru a další tabulku v jiném vzoru. Bez ohledu na velikost stolu, pokud používáte pevné kousky k doplnění vašeho porcelánu, použijte pevnou talíř s vejcem spolu se vzorkovanou miskou na salát, pak s pevným šálkem kávy a podšálkem atd., Takže každé nastavení místa má příjemnou směs jak vzorovaných, tak pevných porcelánů. Pokud používáte jiný vzorovaný porcelán, nechte vzorky diktovat, jak je umístíte. Pokud jsou oba zaneprázdněné vzory, nechte je oddělené a nechte sjednocující barvy v ložním prádle a polodrahokamy dohromady. Nicméně, pokud jeden vzor má velmi minimální design a máte pocit, že míchání obou, pak jdi na to. Jen pozor na konfliktní barvy nebo styly kapely.

Ссылка на основную публикацию
2019