Může babička hostit dětskou sprchu pro sebe?

Southerni milují sprchy – s prsty jídla, party hry, a obdarování galore, my prostě nemůže zůstat pryč. To je důvod, proč budeme sprchovat téměř pro každou slavnostní příležitost. Tam je jeden nedávný trend strany, nicméně, že si myslíme, že opravdu bere dort. Slyšeli jste o babičkách??

Když uvažujete o dětských sprchách, pravděpodobně si přemýšlíte o příležitostech, ve kterých se budou maminky spát s láskou, dětským oblečením a dary ze svých registrů. V těchto dnech se však maminka, která má být, není jediným, kdo se baví. Zadejte sprchu pro babičku. Je to večírek, kterou hodlá pro sebe (i když je někdy hodena na její počest), aby oslavila nadcházející narození prvního vnuka.

Milujeme tento nápad. Ve skutečnosti nemůžeme uvěřit, že jsme o tom nemysleli dříve. Staň se babičkou je zvláštní okamžik, který si zaslouží být oslavován – a my jižní lidé jsou dobří při hledání důvodů k oslavě. Party je ideální čas, aby se s láskou objevila stará babička, znamenala důležitý přechod v jejím životě a darovala jí pár věcí, které bude potřebovat v nové roli.

Samozřejmě, babička se sprchou obsahuje všechno, co milujeme – šunkový salát, laskavost, balónek Oh baby, ale je to také obvykle doprovázeno dárkovým registrem. Proč dárkový registr? Co může být na tom, zeptáte se? No, je to naplněné všemi věcmi, které babička potřebuje k tomu, aby mohla navštívit mamku a dítě, když navštíví – to je například košilka, dětská postýlka, láhve, ložní prádlo, hračky … seznam pokračuje. Vzhledem k tomu, že její děti jsou všechny dospělé a její drobné předměty jsou dlouho zapůjčeny pryč, babička potřebuje znovu zásobu. Důvodem tohoto darování je výhra: Pokud rodiče a dítě nemusí s sebou přinášet mnoho věcí, je mnohem pravděpodobnější, že skočí do auta a zaplatí babičce návštěvu. (Která je sama o sobě příčinou oslav.)

WATCH: Jižní velmisté na radosti z mateřství

Byl byste hostitelskou pražskou sprchou, nebo jste ho již hostili? Myslíte si, že je to nutnost nebo průchodný výstřel, že je větší pravděpodobnost, že přeskočíte?

Ссылка на основную публикацию
2019