Kde vidět vánoční osvětlení v Tampě

Disney by mohla získat většinu dovolených provozů na Floridě, ale Tampa skutečně převezme na další úroveň své vlastní komplikované domácí a profesionální světelné displeje. Tyto sedm světelných displejů vás přesvědčí, abyste strávili příští Vánoce v Tampě.

Symfonie ve světlech

S 250 000 světly choreografií Transsibiřského orchestru, Symphony in Lights je opravdovým svátkem. Událost se uskuteční v otevřeném nákupním středisku v Wiregrassu a je volně přístupná. Je to dokonalý způsob, jak ukončit vyčerpávající den nakupování.

Spring Hill

Na 7452 soudu Alhambra, Joe a Connie Castorino odvezou výzdobu dekorací do další úrovně. Vedle světel a ozdob, které pokrývají jejich dvůr, pár vystupuje ve své garáži se dvěma auty propracovanou vánoční scénu. V jedenácti řadách malých rekreačních vesnic se nacházejí bruslaři pojíždějící po rybnících, ruské kolo, kolotoč v pohybu, lyžaři po horách, plovoucí horkovzdušný balón a taneční společnost Louskáček — pojmenovat několik.

Dovolená světla v zahradách

Během prázdnin si projděte floridskou botanickou zahradu v Floridě a vy se musíte dostat do prázdninového ducha. Po stezkách budete obklopeni více než miliony světla, lasery, animované postavy a bavičky – můžete dokonce navštívit Santa.

Světla na Lake Park Display

Každý rok od roku 1993 se sousedství Lake Park Estates, Wieker, Lakeside Estates a Lake Seminole Village spojují a vytvářejí pro veřejnost více než tři kilometry vánočních světel. Světla jezerního parku vznikly slavit život místního souseda, Ruby Dow, a je jedním z nejoblíbenějších Tampa vánoční akce. Na svou čest dobročinná akce zvýšila více než 700 000 dolarů v Suncoast Hospice.

Viz: Kde vidět vánoční osvětlení v Nashville

Svět divů světla

Tampa Bay’s Wonderland of Lights je kilometr dlouhá cesta přes animované a stále světelné displeje. Zaparkujte své auto k prohlídce vánoční vesnice a projděte si jízdu na velbloudu, koně vyvěšený vůz nebo vlak Polar Express. Jeho řemeslné obchody jsou také skvělým místem, kde si můžete koupit nějaké last-minute dárky. Akce je tak populární, že dostane průměrně 20 000 vozů za sezónu.

Wilderness Wonderland

Pohon přes Wilderness Wonderland je zvyklý vypadat jako výlet přes severní pól. Naladějte do 89,5 FM, abyste slyšeli zvukový doprovod při jízdě na tančící světlo, zobrazuje tanec a sněhové záblesky.

Viz: Kde vidět vánoční osvětlení v Dallasu

Vánoční dům Oakdale

S více než 600 000 světly rozptýlenými na půl akru pozemku, vánoční dům Oakdale není jen jedním z nejlepších displejů vánočních světel [v] Tampě — to je také jeden z nejlepších v zemi. Zahrnuje dvě venkovní televizní prezentace, nafukovací hry, skalnatou scénu s téměř 200 kusy, vlak a železnici a karnevalové jízdy. A střecha domu je doplněna o čtyři obří vánoční stromky – vyrobené zcela ze světla, samozřejmě.

 

Ссылка на основную публикацию
2019