Jeden z nejoblíbenějších vegetariánů z jara je hvězdou tohoto uspořádání

Náš rezidentní květinový odborník otočil jarní nejkrásnější květiny a vyrobil do show-stopping uspořádání, které můžete najít je jednodušší, než to vypadá.

Zde je to, co budete potřebovat
Váza nebo džbán
Plytké jídlo
Svaz chřestu
Rozmanité jarní květiny
Dvě gumové pásky
Stuha

Nakrájejte chřest, takže hroty jsou jen o palec nad okrajem vázy. Přidejte dva pryžové pásy kolem nádoby a rozdělíte je asi o dva centimetry od sebe (nastavte podle velikosti kontejneru).

Začněte umisťovat chřest jednu po druhé pod pryžové pásky. Měly by být rozmístěny velmi blízko sebe a zcela zakryly sklo. Pokračujte ve přidávání chřestu, dokud se nestanete celou cestou kolem plavidla.

Máte dvě možnosti pro uspořádání květin: použijte kvetinovou pěnu pro robustnější polohování nebo přidejte své květiny přímo do vázy pro organický, přirozený vzhled. Používáte-li květinovou pěnu, budete ji chtít přidat do vaší vázy, nalít do vody a začít se seřizovat. V opačném případě je samotný proces uspořádání stejný.

Naše uspořádání jsme zahájili s pěknou fialovou stopkou, která slouží jako ohnisko. Odfoukněte listy, abyste získali větší objem. Dále jsme přidali papoušek tulipánů s krásnou pernatou hranou. Růže, snapdragons, lisianthus a jemné tyčinky ze svého dvora jsou veselá hra. Udržujte odrůdy květin seskupené společně s vyššími stonky, které jsou umístěny po celé délce, aby se rozložila výška.

Otočte své uspořádání kolem, když umístíte květiny, abyste zajistili, že to vypadá dobře ze všech stran. Jakmile jste s uspořádáním spokojeni, umístěte jej do mělké mísy s vodou. To bude mít vaše chřest čerstvé, takže je můžete jíst po – žádné ztráty zde! Také doporučujeme stříkat stonky vodou dvakrát denně.

Ukončete gumové pásy jednoduchou, měkkou páskou.

Také by vás mohlo zajímat: 

Použijte toto uspořádání na stolek jídelny nebo dokonce jako ohnisko (a skvělý konverzace starter) na konferenčním stolku. Stačí se ujistit, že je umístěte na místo, které dostane hodně provozu – budete chtít ukázat tento jeden.

Ссылка на основную публикацию
2019