Jak si vyrobit New Orleans stylu Oyster Dressing

Pokud nežijete poblíž pobřeží, používání konzervovaných ústřic by mohlo být jednodušší, protože čerstvé ústřice mohou být drahé daleko od vody.

Používáte-li konzervované ústřice, zvážíte, zda jste si udělali tento obličej s uzeným uzárem – Oyster a Andouille. Je vyroben z konzervovaných uzených ústřic, klobásy, kukuřičného chleba a sourdough chleba. Může být také předem připravena a znovu zahřátá těsně před podáním, což zlepší chuť a sníží méně úkolů v den jídla.

Předtím, než začnete, ujistěte se, že váš kukuřičný chléb a sourdough chléb jsou mírně zastaralé, a tak si zachovávají některé z jejich struktury a zároveň namáčí směs vajec a kuřecího masa přidaných později. Zkombinujte oba chleby a nechte stranou, zatímco budete hnědé klobásy. Smažte zeleninu a koření – včetně kreolského koření – ve stejné pánvi, aby absorbovaly tuky a chuť, které zanechala klobása. Poté, co se tyto změkčují, promícháme je společně s chlebem, nakrájenými ústřicemi, zbytky a vyhozenými vejci. Pečeme asi hodinu a pak se posaďte před porcí.

Podívejte se na toto video.

Pokud používáte čerstvé ústřice pro vaše ustrice obvaz, shuck ústřice a zachránit jejich alkoholu. Použijte stálý chléb, buď kukuřičný chléb nebo chléb země, nebo jak výše, obojí. Smažte zeleninu v máslovém nebo slaninovém tuku nebo zbylý tuk z hnědé klobásy a pak přidáme koření. Mixujte změkčenou zeleninu s kostikem, nakrájenými čerstvými ústřicemi a jejich likérem. Proveďte vajíčka a přidejte je a ujistěte se, že je vše dobře promíchané. Pečte 45 minut až hodinu a nechte si sednout před porcí.

Pokud už máte milovanou recepturu na vycpávání nebo oblékání, ale přesto chcete podávat ústřicovou misku, zvažte Oyster Casserole. Neobsahuje chléb ani vejce. Místo toho se ústřice vaří a míchají s hustou, sýrovou omáčkou, pak pečené, nahořeny strouhankami.

 

Ссылка на основную публикацию
2019