To je jedna věc, kterou jižní nevěsty rozkročují

Každá svatba přichází s jeho spravedlivým podílem na snížení nákladů, i když jsou v sázce velké sňatky matky. Jakmile začnou praštit účty svateb, možná budete muset bojovat, abyste udrželi ty nádherné ruměnečky a bahnité kytice jako prioritu, když rodina začne snižovat cenové značky. Ačkoli každá nevěsta má své vlastní myšlenky o tom, kde se mýlí a kde zachránit na základě jednoho svého svatebního dne sny, existuje jedna tradice Jižní rodiny budou vždy vytáhnout své peněženky za: svatební portrét.

Nejen, že praxe svatebních portrétů začíná na jihu, ale tady se to stalo víc než pouhou pamětí. Je to rodinná tradice. Krásný obraz matky v plném svatebním glamu v obývacím pokoji babičky? Víš, ten, kterého jsi obdivoval, vyrostl? Její skutečný svatební den byl příliš chaotický a vzrušující, že měl čas na takový výstřel. Díky bohu, že seděla na svatební setkání. Nenávidíme přemýšlet o tom, kde bude vaše sňatek s malým dívčím sny bez maminky svatebního portrétu,.

V dnešní době, kdy se nevěsta představila v ateliéru, změnila se v den, kdy se nevěsta oblékala, způsobem, jenž si maminka dokáže představit … a často přichází s cenou. Jižní nevěsty se dostanou plné na supermodelku, protože fotografové je umisťují správně před krásné zahrady a kostely. Je to den, o nevěstě před Velkým dnem, se všemi očima na ni, když představuje sólo v plném svatebním souboru.

Výsledek? Pohádková fotka červenavé nevěsty, která svítí s očekáváním, a stojí za to každý penny. Ačkoli to může být trochu extravagant v tomto okamžiku, portrétu relace je šance pro nevěstu, aby zkusili její úplný pohled před svatbou a ujistěte se, že všechno je správné. Je to příležitost poznat jejího fotografa a stát se pohodlnější před kamerou. Ale co je nejdůležitější, je to jižní tradice.

WATCH: Co dělá svatební šaty drahý? 

Jakmile je tento dokonalý výstřik nevěsty zarámován, je snadné vidět, že to stojí za zmatek. Jsme ochotni vsadit 10 z 10 jižních rodin, které by to udělaly znovu.

Ссылка на основную публикацию
2019