Největší chyby na vlasy mohou nevěsty udělat

Procházení nekonečnými obrázky zářivých zámků a perfektně přerušené aktualizace na Pinterestu stačí k tomu, aby nechali nevěstu, která touží po dokonalých vlasů. Ačkoli bezchybné fotografie na svatební desce mohou vypadat bez námahy, skutečnost, že přinést svůj sen “do života, je další příběh. Než se ponoříte do sady vlasů, věnujte minutu, abyste si přečetli největší chyby na svatební vlasy, které můžete udělat před a během Velkého dne.

Před Velkým dnem

1. Zanechte plnou cestu se svým stylistou

Snažit se o svůj senový účes před tím, než je rozhodující. Nejen, že zajistí, že styl, na který jste se věnoval několik týdnů, skutečně pracuje pro vás, ale je to také šance, abyste se ujistili, že vy a váš stylista vidíte z očí do očí. Naplánujte tuto schůzku daleko předem, aby váš stylista mohl poskytnout pár před svatbou tipy na péči o vlasy pro měsíce, které vedly až k “já”. 

2. Přeskočte salon v naději na delší zámky

Bez ohledu na to, jak dlouho budete doufat, že vaše vlasy budou, nemůžete se vyhnout všedním účesům. Čím déle se vyhneme salonu, tím více se poškodí vaše vlasy. Nevěsty, které chtějí dosáhnout délky, mohou zabránit suchým vlasům a děleným koncem oříznutím jen půl palce každé tři měsíce.

3. Opuštění řezu a barvy na poslední minutu

Dva týdny jsou příliš pozdě, pokud jde o last minute cut a color. Vaše vlasy potřebují nejméně 14 dní, aby se vyhnuli vypadáním příliš čerstvě nasekaných. Nová barva také potřebuje více než dva týdny, aby se usadila s vašimi přírodními oleji. Navíc, nebe zakáže něco, co se stane špatně, budete mít trochu kroutit pokoj pro opravu barvy.

4. Chybějící značku s barvou vlasů doma

Ačkoli jsme normálně všichni pro osvědčené produkty péče o vlasy doma, svatební vlasy jsou jedinou výjimkou v naší knize. Nechte tento monumentální okamžik v rukou profesionálů. Navštivte salon pro vaše dotyky v uplynulých měsících před Big Day.

5. Smažte před několika měsíci

Vyrovnání, sušení a curling pro svatební sprchy, bachelorette parties a svatební portréty mohou zanechat vaše vlasy vypadající vyčerpané pro hlavní událost. Ujistěte se, že používáte výrobky chránící teplo a v posledních týdnech, než budete chodit po uličce, ulehčte si vlasy.

Styling Hins

6. Nechte svůj závoj omezit svůj styl

Nedovolte, aby vás zablokování zastavilo. Většina svatebních stylistů to všechno viděla a může doporučit nejbezpečnější způsob, jak umístit závoj do účesu, pro který umíráte. Ujistěte se, že vezměte svůj závoj a další další vlasové doplňky do vašeho zkušebního schůzky, abyste mohli pokládat svůj příčkový plán.

7. Přechod na rozšíření blázen

Dlouhé rozšíření vlasů nemusí být nutně odpovědí na delší zámky. Chcete-li se vyhnout zjevnému odpojení, rozšíření by měla být použita k přidání svazku do vašeho vzhledu namísto délky. Blendové rozšíření bezproblémově s vašimi přirozenými vlasy tím, že se vyvarujete syntetických možností a rozhodujete se o kusy o jeden centimetr déle než vaše účesy.

8. Použití nesprávného příslušenství

Zvažte váš celkový soubor a svatební den estetický při výběru svatebních vlasů příslušenství. Nikdo nechce roztržitě křiklavý nebo špatně umístěný kus, aby se vzal z krásy dne. Podívejte se a zvážte, jak se váš stylista postará o to, jak příslušenství vyhovuje vybranému vzhledu.

9. Výběr stylu, který nevypadá jako vy

Nezapomeňte, že se ženích chce o vás oženit, ne s těmi dívkami ve svatebním časopise. Jděte po svém snu svatební účes a být nejkrásnější verze sebe, ale vyhýbejte se stylům, které nevypadají jako vy.

Den svatebních dárků

10. Šamponování na Velký den

Dokonce i když vaše nervy vás z postele za prasknutí za úsvitu, nepoužívejte tento extra čas na šampon vlasy. Šampon den předtím místo a budete sedět v křesle svého stylistu s lesklými, zvládnutelnými vlasy.

11. Stylujte vlasy dříve, než se dostanete do týmu glam

Může to být náročné vyjít ven se starými vlasy, které ještě nebyly navrženy, ale odoláte tomu, abyste hřívu ponechali na poníkovi, nebo ještě s rovnačkou. Ponechátky opouští záhyby a ploché žehličky dělají vlasy těžší tvar. Místo toho se ukažte přirozeně a nechte svého stylistka pracovat v magii.

WATCH: Nevěsty odhalí největší svatební lítost

12. Spěchat stylistka

Zůstaň v klidu. Má tohle. Pokud jste si najali svatební pro, byla u svatebního bloku nějaký čas nebo dva (nebo každý víkend, opravdu). Ví, že máte naprogramovaný čas a že máte nekonečné vlasy na družičku. Nechte jí spravovat vlastní čas a určitě skončíte s bezvadnými vlasy.

13. Neplánujte zálohování

Vypočítali jste plán A, B a C pro každý malý detail vašeho svatebního dne, takže nenechávejte vlasy z plánování. Ujistěte se, že máte záložní kolíky, kudrlinky, vlasové kartáče nebo jiné vlasové nástroje, které budete potřebovat po celý den. Určitě opustíte šatnu s perfektním stylem, ale po hodině svatebních portrétů venku nebo písně nebo dvou na tanečním parketu možná budete potřebovat rychlý kontakt.

Ссылка на основную публикацию
2019