Zde je návod, jak dostat skákací, krásné vlny doma v této prázdninové sezóně

V Nashvillském Symfonickém míči roztrhněte radost ve velkém stylu. Tato prosincová gala vyznamenává kulturní poslání symfonie a zároveň získává peníze na své hudební a vzdělávací programy. Jakmile zjistíte perfektní šaty, potřebujete účes, který byste s ním mohli jít. Mandy Burnettová, majitelka Harper & Olive Salon, vybírá elegantní, leštěný všesměrový účes, který zdůrazňuje eleganci události – a to bude plynout stejně snadno po celou noc od večeře po tanec. Klíčem k tomuto beznadějně vypadajícímu účesu je konečný záběr. Nechcete, aby z celé plechovky vlasů byly křupavé vlasy, takže Mandy používá dva různé spreje, aby získal přesně to správné množství. Mandy Burnett sdílí produkty a triky, které používá k dosažení tohoto vzhledu.

Krok 1

Začněte denními vlasy ošetřenými minimálními výrobky. Vaše vlasy budou držet styl lépe kvůli přírodním olejům, které se stavěly. To neznamená, že byste měli pracovat s celodenními vlasy, které byly vloženy do vyzvánění. Předtím si umyjte vlasy a měli byste mít perfektní rovnováhu přírodních olejů, aby vaše vlasy udržely styl s méně produkty.

Krok 2

Stříkané vlasy s hladkým a elegantním ochranným sprejem Pantene Pro-V. Tento produkt bude udržovat vaše vlasy zdravé, jak budete používat curling žehlička.

Krok 3

rozdělujte vlasy do sekcí. Začněte se spodní vrstvou vlasů (oříznutím horních vrstev a následným přetvářením kousek po kousku při práci směrem nahoru) a zkroutí každou sekci pomocí 1 až 1 ½-palcové barevné kuličky nebo hůlky. Ujistěte se, že střídáte žehličku vždy stejným směrem. Pak aplikujte The One od Frédéric Fekkai One to Hold Hairspray.

WATCH: Jak se máš vlasy vlajicí

Krok 4

Použijte štětcem měkké štětiny, abyste jemně pokrývali kudrlinky a udržovali jednotný vzor. Dokončete vzhled pomocí TRESemmé Tres Two Spray Extra Firm Control. V případě potřeby přidejte vlasové příslušenství.

Ссылка на основную публикацию
2019