Toto nové oční sérum pro oční drogy mění hru pro unavené oči – a proti stárnutí obecně

Jsme zvyklí vyhnat velké peníze na péči o pleť, zvláště pokud se týká oblasti očí. Je to jedno z prvních míst, které projevují známky věku, a také upřímně řečeno také nejpozoruhodnější. Oční krémy v drobných skleněných lahvích, které slibují vodotrysk mladých efektů, ale vyžadují druhou hypotéku? To je de rigueur mezi souborem, který chtěl vrátit čas zpět – nebo alespoň pauza.

Možná, že to byla jen katalyzátor, který není katalyzátorem, který Cetaphil potřebuje, aby udeřil lístek na vlak proti stárnutí. V lednu vydali Hydrating Eye Gel-Cream, který se rychle stal miláčkem drogerie proti stárnutí uliček všude.

Příjem gangbusters se zdá být částečně kvůli tomu, že se stanoví právě to, co slibuje: jasnější, hladší a hluboce hydratované pod očima; ale zdá se, že skutečným ostřím je skutečnost, že to vše přináší cenovou značkou, která sotva dosáhne hodnoty 15 dolarů.

To je správné, průměrná cena tohoto dermatologa doporučená gumu bezspalých nocí (dobře, důkazy, přinejmenším) je mezi $ 14.99 až $ 16.99, ačkoli jsme zjistili, že je to ještě levnější na Amazon Prime. Spárujte to s tím, že Cetaphil je touto cestou pro citlivé typy pleti a máte příšerný, levný a úžasný zázrak, který slibuje žádné podráždění. Snímáme?

WATCH: Jedná se o anti-agingový gel, který potřebujete koupit

Doufáme, že to bude znamenat oživení správné ceny péče o pleť – nebo alespoň povzbudí více našich nejoblíbenějších a cenově nejdůležitějších značek péče o pleť, aby se ponořili do svých vlastních okamžitých kultových klasik. 

Ссылка на основную публикацию
2020