Toto 5 dolarové pleťové mléko dodá Vaší pokožce perfektní letní záře

Mám rád, kdybych vytáhl jarní a letní šaty z mého šatníku, abych poprvé nosil, když jsem je skryl za zimu. Vždycky jsem ale přál, abych mohl dát nohám okamžitou letní záře, protože nikdy není snadné odhalit mé bledé nohy. Nakonec se mé přání splnilo za výhodnou cenu!

Poté, co jsem vystavil svou pleť slunci, jsem vždycky byl vášnivým uživatelem hydratačního lotionu Aloe Lotion, který pomáhá snížit stopy spálenin a prodloužit životnost svého opálení. Má úžasnou vůni a rozhodně snižuje riziko odlupování pokožky po spálení. Nicméně jsem nedávno přišel s Ocean Potion Suncare Everglow Denní hydratační krém s jemnou pokožkou Darkener a moje jediná otázka: Proč jsem to nenašel dříve? 

KOUPIT IT: 4,47 dolarů; walmart.com

Má stejnou skvělou vůni jako další lotion Ocean Potion (pomyslete na oranžovou krémovou kůži) s přídavným přínosem jemného tmavnutí pleti. A nejlepší část je, že je to jen 5 dolarů za láhev 20,5 unce! Je to jen ten správný nádech, který dává pokožce sluneční vzhled, bez stopy oranžové barvy. Byl jsem schopen říci, že po dvou pouţitích mi kůže byla trochu tmavší a teď ji aplikuji každou noc před spaním.

Také by vás mohlo zajímat:

Barva pleti je bílá, takže se nemusím bát, že by to utěsňovalo ručníky nebo ložní prádlo. Rychle se vysychá jako pravidelné pleťové mléko, takže nemusíte čekat, až se oblékáte po aplikaci. Objednávám dvě lahve, abych si udržel ruku, protože jsem nikdy nechtěl vyčerpat. 

Ссылка на основную публикацию
2020