To je jeden z nejoblíbenějších účesů pro jižní nevěsty

Vlasy jsou více než jen “vlasy” na jižní ženy – je to spíše volba životního stylu. Pro množství práce, která se odehrává v našich každodenních rutinách péče o vlasy, je divu, jak to každé ráno vystupujeme ze dveří – nemluvě o uličce. Pokud jde o výběr účesu pro velký den, je samozřejmé, že máme nějaké názory. Každá jižní nevěsta ví, že hledá trifectu svatebních vlasů: bez námahy, nadčasové a co je nejdůležitější bez povšimnutí. Zadejte texturu nízké updo. Tento über-romantický svatební účes je oblíbeným mezi jižními nevěsty a my jsme ochotni vsadit, že to nejdříve neuvidíme. Zde je důvod, proč nemůžeme dostat tento elegantní svatební drobeček a proč si myslíme, že ho budete milovat také. 

WATCH: Windswept Francouzský Twist

Je adaptabilní.

Nezáleží na struktuře, délce nebo stylu vašeho současného stylu, tento styl je ohromný pro váš velký den. Při práci s přirozeným pohybem vlasů můžete styl přizpůsobit celkové estetičnosti, ať už jste na straně leštěného a hladce nebo šetrně a étericky. Obličejové rámování vlasů a složitých pletenců přinášejí zájem, zatímco měkké, volné vlny udržují věci romantické a bez povšimnutí. S tímto účesem platí jediná pravidla, že neexistují žádná pravidla.

Je to důkaz počasí (a tanečního parketu).

Jižní počasí má tendenci mít vlastní mysl, a ani maminka, ani vaše svatební plánovač (požehnáním jejího srdce) o tom nemají moc. Při přípravě na nevyhnutelný tento účes funguje “dokonale nedokonalý” ve svůj prospěch. Díky vysokému teplu, dešťovým bouřím a dlouhým tanečním odstávkám vaše náhodně určené volné prameny vydrží námahu Matky přírody bez problémů (také kvůli velké části zatížení vlasového spreje). Vezměte to, vlhkost!

Je to nadčasové.

Neexistuje nic, co by vyžadovalo oko, jako by se dalo podívat na vaše svatební fotografie plné klišé, přepracovaných trendů. Obdivujeme tento nadčasový účes, který je nezapomenutelný a okouzlující. Nepotřebujete přesahy a doplňky – tohle zasněné mluví samo za sebe.

Ссылка на основную публикацию
2019