Princezny Disney používají tuto značku makeupu

Ach, jak jsme milovali Disney Princess Travel Vanity našeho dětství. Nebo si vzpomínáte na to, že sněhové bílé “nejspravedlivější z nich všechny” ruční zrcátko, které jsme občas používali pro každou hru?

No, dospělí se dostali o krok blíž k tomu, aby nasměrovali svou vnitřní Disney princeznu. Díky novému Disney Princess interview s Rafinery29 víme, jaký make-line pomáhá Belle, Rapunzel, Jasmine a posádka vypadá tak úžasně v zábavních parcích.

WATCH: Tato Charita pomáhá dětem s rakovinou vypadat jako Disney Princezny

Značka pro Ariels-in-the-making? “[Disney nám poskytne ruměnec, oční stíny, oční linky, rtěnku, třpyt a prášek, to všechno Ben Nye, protože pigmentace vyniká lépe a chtějí, abychom vypadali konzistentně,” odhaluje Disneyylská princezna na částečný úvazek, která se rozhodla chránit svou identitu pro článek. “Používám vlastní základ Smashbox a korektor, Ciaté bronzer a Tváří tvář Lepší než Sex maskara. Snažím se používat své nejlepší produkty, takže se cítím, jako by můj obličej byl stejně bezchybný, jak může být, protože každý den je spíš fotek , “dodává.

Vytvořeno v roce 1967, Ben Nye je jedním z nejpopulárnějších značek značky na trhu. Jeho stálý výkon, který je připraven na fotoaparát, činí pro Disney princezny rozumnou volbou, protože jejich vzhled musí zůstat odolný proti potu a zůstat v teple.

Chcete-li začlenit trochu Belle do vašeho každodenního rutiny, podívejte se na Ben Nye’s Final Seal Matte Makeup Sealer ($ 24.98 na Amazoně). Abyste se opravdu stal Disney princeznou, zvete cast člena říkat: Vždy mít úsměv na tváři.

Ссылка на основную публикацию
2019