Právě jsme se dozvěděli, jaký je Curl Gel casting, a my ji už nazýváme Game Changer

Kudrnaté vlasy mohou být jediné dámy, které se opravdu vzrušují kvůli letní vlhkosti. Tato vysoká vlhkost může opravdu zvýšit kudrlinky a přidat objem tak, aby zimní podmínky nikdy neumožňovaly, bez ohledu na to, jak moc manipulujeme, hrabeme a otřeme spravujeme.

Jediný nápad na letní styling? Správný výrobek spárovaný správnou technikou je naprosto nezbytný během těchto časů, které jsou náchylné k frizu. Proto sdílíme novou techniku ​​(nebo alespoň novou pro nás), která změní hru letos v létě. Ovládejte ho a vy jste získali titul “šelestný whisperer”, se špirály, které byste pro něj ukázali.

Nyní, když říkáme, že tato strategie je pro nás nová, máme na mysli zcela nové. Právě dnes ráno jsme slyšeli frázi “gel casting”, na které se odkazuje v klempířském průmyslu, a dokonce i naše vládnoucí SL (pokud jste viděli kudrliny na této dívce, dala byste jí korunu). Samozřejmě, toto nás zapříčinilo v Google-vyhledávání. Během několika minut bylo všechno, co jsme si mysleli, že jsme pochopili o gelu pro kudrnaté vlasy.

Vždycky jsme měli pocit, že křupavý pocit, který vyplynul z tak většiny gelů, které jsme v uplynulých letech zkoušeli, byla vizitkou druhého výrobku. Brzy jsme zjistili, že mnohé značky zamýšlejí, aby jejich výrobek zpočátku ovlivnil krizi. Ve skutečnosti je to nezbytné pro techniku ​​gelového odlévání. Víme, foukané.

Pokud máte záblesky k těm křupavým kudrlinkám raných aughts, ujistěte se, že se nevrátí brzy.

Trik je použití zvlněného gelu jako Ouidad Curl Quencher hydratační stylingový gel na vlhké prameny. Použijte techniku ​​hrabání a třást, nebo se držte svého upřednostňovaného způsobu, jak vyvíjet svůj přírodní zvlnění. Nezapomeňte, že jakmile dokončíte aplikaci produktu, budete mít ruce.

Jak se vaše vlasy vysuší, gel se ztvrdne kolem každého zvlnění, čímž se vytvoří odlitky, které vlasům pomáhají vyschnout přirozeným vzorem. Rovněž umožňuje, aby každá spirála plně nasávala veškerou vlhkost, kterou potřebuje k potlačení vlhkosti, a současně ji chrání před elementy, když je v průběhu procesu sušení v nejzranitelnějším stavu. Kdo ví?

Když jsou vaše vlasy úplně suché – ať už jste vyschlé nebo rozptýlené na vzduchu – roztrhněte odlévanou jemnou kousacími vlasy a možná dokonce troubíte kořeny jen trochu. Zejména když pracujete od poloviny délky až do konce, malá kapka oleje na ruce pomůže eliminovat potenciál pro frizz.

WATCH: Jak zjistit, jak se má váš kadeřavý typ a proč opravdu potřebujete vědět

 

Jen pamatujte, jemné je zde klíčové. Příliš rušivé kudrlinky, obsazené nebo ne, odvrátí veškerou stylingovou práci a určitě to nechcete.

Ссылка на основную публикацию
2019