Oblíbená červená barva Meghan Markle vypadá skvěle na každém

Zatímco její jméno může způsobit, že matka se začervenala doslova, Nars Cosmetics ‘Blush v orgasmu je pro mne dlouhá léta. Přestože je to stále ještě relativně nové na scéně krásy ve srovnání s jinými ikonickými produkty, jako je Pond’s Cold Cream a Revlon’s Super Lustrous Lipstick v Fire & Ice, díky svému všestranně lichotivému odstínu je již dosaženo kultu-klasického stavu. Od svého debutu v roce 1999 tento černý kompaktní oblek má make-up tašky všude a je nezbytnou podmínkou pro make-up umělce, celebrity, pravidelné holky jako ty a já a ano, dokonce i royalty. 

Všichni oblíbená princezna, Meghan Markleová, je také oddaný Orgasmu. Ona sdílela s Beauty Banter, že je to jedna z jejích nejlepších pěti, nemůže žít bez produktů. “Je to perfektní růžový tón, který rozjasní obličej,” vysvětlila. Rád si myslím, že je to jen další důvod, proč bychom Markle a já měli být přátelé: oba víme sílu dobře umístěné barvy líce.

Co dělá jeho odstín tak zajímavé, je to, že prochází řádek mezi růžovou a broskvovou, takže pracuje na celé řadě tónů pleti od olivové pleti značky Markle až po moje porcelánové. Navíc je lisovaný prášek naplněn teeny zlatými skvrnami, aby se vytvořila nejkrásnější a nejvíce přirozeně vypadající záře. Na rozdíl od jiných formulací ruměnec se barva třpytí kůže. Její uvěřitelná povrchová úprava je tak dobrá, věřím, že Markle bude chodit dolů po uličce s tím, jak jí lícní kosti.

WATCH: Tento Anti-Aging Lash Conditioner je tajemstvím Meghan Markle’s Amazing Lashes

Ještě lepší je, že Nars rozšiřuje orgasmus mimo svou práškovou formulaci kvůli své popularitě. Nabízejí to i krémovou nebo kapalnou verzi. Pro dívku, která opravdu nemůže dostat dostatek stínu, je k dispozici také jako lesk na rty, rtěnka, iluminátor a lak na nehty.

Ссылка на основную публикацию
2019