Nový (starý) trend stylování bobů jsme rádi, že se vrátíme zpět

Dny přívěsných bobů mohou být za námi. Tyhle úhlové, nepřátelské linie působí na některé, ale v žádném případě na masy. Pro většinu z nás však nemá žádný důsledek. Stejně jako bychom se nepokoušeli naplnit svou velikost 7 ½ nohy v 6 botách, jsme příliš zkušeni při procházení trendů, abychom se pokoušeli udělat něco, co by nemělo být. Jsou to ostatní, o které jsme znepokojeni, ti, kteří jdou sem a tam na jezdcích jako list ve větru. Věci zřídka končí dobře pro uchazeče o trendy. Požehnej jim.

Chystáme se však dostat na trendový vlak a my máme pocit, že za tohle dáte lístek. Pokud jste si toho již nevšimli, brzy uvidíte styly, které odhalují měkčí stranu bramborových plodin, které se objevují všude od supermarketu až po červený koberec. Styl přechází z přímých, bezvýchodných zámků na drobné, lehce zvlněné a podšívané vzhledy s těžkou boční částí.

Zní povědomě? Tento konkrétní styl již učinil několik návratů s mírně se měnícími iteracemi od jeho vrcholu popularity v polovině 20. stoletíth století. V padesátých letech se vyznačovala velkým objemem a měkkými vlnami. Tuhá, přilba-jako ‘převzal v šedesátých létech, když Jackie Kennedy vyklenul jen dolní vrstvu pro malou vkus. A jak můžeme zapomenout na ten elegantní 80. letý bob s řadou čepelí a středové části (myslíš Michelle Pfeifferová)? Nyní se naše krátké řezy vyznačují pohyblivou částí a měkkým, přirozeně vypadajícím pohybem s těmito klasickými zvlněnými koncovkami, které odborně změkčují a profilují. Zajistěte, aby těžší část byla volně tekoucí, ale zvážte, zda se na opačnou stranu za uchem připojíte. Bude to vyčistit vzhled, aby se tato část zdála ještě zveličená. Víte, že rádi přinášíme drama.

WATCH: Tento krátký účes má okamžik

My všichni máme krátké účesy a máme štěstí pro všechny, je tu pro každého – vážně, udělali jsme to za to. Z pixies do lobů nejsou zkratky univerzální. Najděte styl, který pro vás pracuje, a nedovolte, aby tento dobře smýšlející přítel (nebo nás) přesvědčili, abyste si natáhli nohu v botě, která se právě nehodí. Mantra “krása je bolest” nemá místo tady.

Ссылка на основную публикацию
2020