Nejlepší způsob, jak vyplnit vaše obočí

V případě, že žijete na vzdáleném ostrově v posledních několika letech, blaženě nevíte o aktuálních událostech (v takovém případě vás závidíme jenom smidge), máme pro Vás zajímavé zprávy: obočí je všechno právě teď. Hovoříme větší než růžové zlato. Větší než na chvíli. A ještě větší než avokádo (oh ano, dokonce i avokádo). Opravdu, nikdo není osvobozen od čočky, a proto jsme velmi vděční. Existuje však něco jako také hodně dobrá věc, v níž vstoupíme. Ačkoliv děláme závidět dobré odvážné obočí, nemluvíme o těch očích, těžce namalovaných, požehnávách-srdečních obočí, které jsme z času na čas zdrženlivě ignorovali na čas. Mluvíme o perfektním, přirozeně vypadajícím obočím, které byly nedávno připsány za výrazné roky mimo vaše věk. Abychom nás všechny zachránili před dobře zamýšlenou, nešikovnou zákrokovou intervencí s našimi nejlepšími přítelkyněmi, cítili jsme, že je naší povinností hrát rozhodčí. Zde jsou naše nejlepší tipy pro dosažení perfektního obočí, o kterém jste se snili, nejpřirozenějšími způsoby.

WATCH: 6 kroků k Perfektní obočí

 

Začněte s čistou paletou.

Nic vás nezobrazí rychleji než horké nepořádek, než vyplnění neurčitých obočím s tsunutými chloupky a roztrženými místy. Pokud se vaše obočí nakloní na řídké straně, proveďte svou přípravu práce aplikováním formulace podporující růst na vaši čistou, suchou tvář před nočním spaním. Naopak, bez ohledu na to, zda jste byli nebo jste nebyli příliš požehnáni přirozeně silnými obočím, je stejně důležité, aby rutina profesionálních vosků udržovala funkční tvar. Nebojte se tady a tam mezi jednotlivými schůzkami, ale nechte opravdové tvarování profesionálům.

Vyberte správné materiály.

Pinzeta? Kontrola. Tužka na obočí? Kontrola. Vše hotovo, že? Špatně. Ačkoli výše uvedené jsou základem pro vytváření dokonalosti obočí, ďábel je opravdu v detailech.

Při výběru tužky na obočí doporučujeme těm, kteří mají světlejší barvu vlasů,číst: pouze jeden odstín) tmavší v pigmentu, zatímco tmavší barva vlasů zaručuje, že jeden odstín lehčí. Všechny barvy vlasů mohou mít prospěch z výběru vzorců s chladnými podtóny, aby se zabránilo nepřirozenému (a nelichotivému) oranžovému odstínu. Totéž platí pro pomády obočí, které jsou naší tajnou zbraní proti řídkým oblastem. Tip, když jste ve špičce? Čistý pár kutikulárních strojků se může zdvojnásobit jako pinzeta bez vad.

Zde je naše řada nástrojů testovaných a prokázaných, že dokážou obstát v práci:

Pinzeta: 24 dolarů; Sephora.com

Ruční ceruzka s hůlkou: 6,99 dolarů; Target.com

Pomáda na obočí: 18 dolarů; Sephora.com

Malý šikmý štětec (pro pomazání obočí): 18 dolarů; Sephora.com

Vyplnit.

Začněte vyčesáním obočí pomocí hůlky připevněné k tužce na obočí (to platí zejména pro ty, kteří mají přirozeně silné obočí!) A vytvořte některé pokyny. Než začnete skákat, mějte na paměti, že vnitřní část vašich obočia by se měla vyrovnávat s nosními dírkami, přičemž ocasy nesměřující se pod úhlem od dna nosu k vnějšímu okraji oka.

Začněte s tužkou a napodobujte prameny vlasů štětcem. Udělejte si čas a krok zpět a přečtěte si, jak probíhá váš mistrovský výrobek, než začnete používat více produktů. Nezapomeňte, že je mnohem jednodušší přidat produkt, než je odnést, jakmile jste udělali krok daleko. Jakmile je stín prostě napravo, vyplňte řídké oblasti a vytvořte čisté linie na horní a spodní části obočí s malým šikmým štětcem a pomádou.

Profesionální tip: Pokud se vaše náplň dostala trochu z rukou, jednoduše aplikujte malou tečku konceleru na obočí, abyste vytvořili čisté linie a nabízejí lichotivý zvýrazňující efekt.

Ссылка на основную публикацию
2019