Naše oblíbené noční maska ​​na vlasy Silky Strands

Když přijde na přípravu na lůžko, péče o naše pleť je vždy na vrcholu našeho seznamu. Od hydratačních nočních krémů až po zit-zapping gely na revitalizaci ošetření očí, my všichni máme naše výrobky go-to, které zajišťují, že se vždy probouzíme na pravé a nejkrásnější straně postele. Naše tvář není jediné, co potřebuje její krásu spánku: Naše vlasy se taky. To je důvod, proč se nám nedaří dostat na poslední masku s Bumblem a bumblem, která je navržena speciálně pro naše prameny.

Bb. Zatímco spánku přenocujete, opravíte masku, což je vše, co pomáhá zvrátit všechny škody způsobené sušením, plochým žehleními a kroucením zámků. Nezáleží na tom, zda máte hodně kudrlin, přilepte si rovné vlasy nebo něco mezi nimi, opravte a hydratujte, jak jste si povzbuzeni díky antioxidantu bohatému na kamélie olej a výživné večerní pupen. Formula se zaměřuje také na rozdělené konce, což jim pomáhá napravit a zároveň zabraňuje budoucímu rozbití.

WATCH: Tajemství bezchybné kůže

Jednoduše aplikujte ošetření v suchých pramenech nebo kdekoli, kde potřebujete ještě trochu TLC (jako konce), než začnete poskládat do postele. Šampon a další ráno je vypláchněte z vlasů. Pokud spí v ní nezní jako vaše věc, můžete ji použít i jako hlubokou úpravu v sprše. Nezáleží na tom, jakou techniku ​​použití používáte jednou nebo dvakrát týdně, je nejjednodušší způsob, jak omlazovat hřívu – zvláště poté, co se vaše vlasy vysuší kvůli chladnému podzimnímu počasí, které se (snad) blíží naší cestě brzy.

Ссылка на основную публикацию
2019