Jedna věc, kterou by měla každá kudrnatá dívka zapamatovat

Existuje umění, jak stylovat kudrnaté vlasy. Vlhké vlasy jsou příliš obeznámeny s bojem o nalezení perfektní techniky, testování různých šamponů, horkých nástrojů a účesů, aby se dostali krycí dívčí kudrnaté vlasy. Jakmile byl objeven dokonalý koktejl produktu a způsob sušení pro dosažení požadovaného vzhledu – od skákacích špirálů až po vlny bez frizí – se stane náboženskou rutinou pro každodenní styling.

Jedna rada, kterou si každá kudrnatá holčička musí vzpomenout: Držte ruce z vašich zámků po stylingu. Tření je zabiják, takže se snažte, abyste se za každou cenu nedotkli. Kontakt s cokoli (ruce, štětce, šály atd.) Může způsobit zničení pružných spirál. Odolajte nutkání spustit vaše prsty vlasy – to nejen odvíjí kudrlinky, ale také zvyšuje friz a mastnotu. Ráno si můžete strávit trochu víc času, abyste si vlasy stylovali vlasy, ale jakmile skončíte, můžete nechat kudrnaté vlasy po celý zbytek dne, aniž byste se museli starat o to,. 

Chcete-li bojovat proti frizz a udržovat svěží zámky, vyzkoušejte krásy triky, jako spát na hedvábí polštář. Bavlna absorbuje vlhkost a oleje vlasů a zanechává je ráno suché a frizující. Hedvábný materiál snižuje tření, udržuje kudrnaté vlasy bez poškrábání a více neporušené, když váš alarm zhasne. Při vysychání vlasů vyndejte ručník a místo toho použijte měkké tričko nebo mikrovlákno. To snižuje tření a frizz.

WATCH: Krátký kudrnatý řez, který vám bude rezervovat schůzku se svým stylisté – okamžitě

Pokud hledáte nový způsob, jak stylovat vaše kadeře, zkuste metodu rake-and-shake. Je to stylisticky schválená technika, která přispívá k posílení přirozených kadeří vašeho vlasu.

Pro kudrnaté holčičky na cestách vyzkoušejte tyto tipy pro vysoušení zámků. Na tuto metodu se vztahuje také pravidlo pro ruce. Použijte výrobek, který si vyberete, a nechte kudrnaté práce.

Ссылка на основную публикацию
2019