Jediný a jediný výrobek, kterému věřím, jsou pro můj chrastělý rty

Pro někoho, kdo má citlivou pokožku, jediný výrobek, o kterém jsem si nikdy nepomyslel, byl můj Chapstick. Vždycky bych se se mnou nosil trubku, abych pomohl uklidnit mé suché, vločkané rty po celý rok. Bohužel jsem se v prosinci stala klaunem a musela to vzdát. Ano, klaun.

Během závěrečného týdne zkoušky z mého juniorského ročníku jsem začal v ústech pozorovat červenou vyrážku. Začalo to malé a rozšiřovalo se, dokud jsem kolem mě neudělal pěkný červený kruh. Vypadala jsem jako klaun. Nakonec jsem to o dermatologovi konečně o týden později (musel dokončit všechny ty zkoušky!) A ona se mě zeptala, jestli jsem udělal nějaké změny v mé každodenní rutině: zubní pastu, mytí obličeje nebo lotion. Ne, ne a ne. Pak se zeptala, jestli jsem na mých rtech něco použil. Dobře, ano. Chapstick, který jsem používal roky. Řekla, že někdy podniky mírně přecházejí na své vzorce a mohla jsem reagovat na změnu. Také říkala, že bych mohla na to vyvolat přirozenou reakci. Moje peníze jsou jen druhou možností. Další krok: Co budu dělat s mými chrastícími rty odtud? 

Vazelína Advanced Repair Lip Therapy
Vazelína

Nechtěla jsem riskovat další reakci, takže jsem se zeptala svého lékaře, co obvykle doporučuje. Navrhla jsem, abych zkusila Vaselinovou terapii na rty. Je ideální pro lidi s citlivou kůží, protože má pouze jednu složku: White Petrolatum (aka Petroleum Jelly). Mohlo by něco tak jednoduchého skutečně vyřešit problémy s suchými rty? Ano! Aplikace je snadná a okamžitě utírá mé popraskané rty a udržuje vlhkost po celý den.

WATCH: 5 produktů, které pomáhají zinkovnit pokožku

Pět let a stále užívám Vaselinovou terapii na rty denně. Stojí to za 2 dolary, což znamená, že se nemusím cítit špatně, když budu mít trubku téměř na všech místech, na která můžu myslet: auto, peněženka, stůl, noční stolek, kapsa kabátu. Mohl bych pokračovat dál. Může někdo někdy přiznat, že skutečně používá celou trubku balzám na rty?

Ссылка на основную публикацию
2020