Jak získat dokonalé vyfukování

Pokud jste něco jako my, někdy vaše vlasy potřebují rychlou krásu. Věřte tomu nebo ne, dosažení salon-hodného stylu doma je snadnější a rychlejší, než se může zdát. Spojili jsme se s blogery v Birminghamu Irrelephant aby vám ukázal, jak získat perfektní výstřel bez výletu do salonu.

Díky správným nástrojům na ruce vytvoříte perfektní vyfukování domů vítr. Jste připraveni začít svůj nový účes? Vmasírujte si vlasy, vyzdvihněte si kulatý kartáč, sledujte video a připravte se na tyto jednoduché kroky, jak jdete. Budete mít krásný nový účes v žádném okamžiku. A nejlepší část? Až budete hotoví, budete vyzbrojeni know-how, abyste znovu vytvořili tento jednoduchý styl doma kdykoli budete chtít.

Krok 1: Aplikujte objemovou pěnu na korunu hlavy. Budete také muset aplikovat vyhlazovací sérum do středního a vnitřního konce vlasů.

Krok 2: Vyfoukněte kořeny kořenů vertikálně. Ujistěte se, že sušíte malé části vlasů jeden po druhém a zaměřujete se na to, aby se vaše vlasy dostaly spousty objemu, když vysušíte.

Krok 3: Oddělte přední nárazy. Poté se uchopte za kulatý brunch a vyhoďte se dopředu, jakmile vysušíte. Pro tento krok je klíčová kulička.

Krok 4: Předběžně usušte zbytek vlasů rukama. Budete chtít získat vlasy o 90 procent suché, než se přesunete na další krok. K tomuto kroku nepotřebujete štětec.

Krok 5: Oddělte vlasy. Dokončete vysušení zbytku vlasů kulatým kartáčem, abyste dosáhli vyleštěného vzhledu.

Krok 6: Dokončete s nějakým lehkým lakem na vlasy, abyste dokončili perfektní vyfukování doma.

Ссылка на основную публикацию
2019