Jak si udělat dovolenou Updo Last All Night

Tis sezónu pro dovolenou vlasy! S našimi kalendáři nabitými stranami a událostmi nám dává omluvu, že si rezervujeme pár dalších salonových jmen. Zatímco skákací výstřel je vždy bezpečná (a stylová) sázka, není lepší čas experimentovat s chovatelkou. Nicméně, pokud budete trávit čas – a peníze – pro složitější styl, chcete se ujistit, že to zůstat dát celou noc.

Jaký typ updo může vydržet večer? Vsadím se, že odpověď vás překvapí: “Úchvatná, bez námahy zrušená updo je ve skutečnosti mnohem trvanlivější než bezpečný, strukturovaný a leštěný chignon, protože pokud je vlasy na místě, nebude to vypadat,” vysvětluje Giovanni Vaccaro, kreativní ředitel GLAMSQUAD. “Kusy vynechané budou ve skutečnosti pracovat na zdůraznění vzhledu.” Tímto způsobem, pokud se vydáte na taneční parket, budou všechny nepoctivé prameny vypadat, jako by byly úmyslné.

Důležité je také použít správnou techniku ​​k zajištění všeho na místě. Vaccaro naznačuje, že si žádá vlasy u kořene před použitím bobby kolíků, takže mají něco, co by se na ně mohlo dostat. Poté přejděte kolíky a zajistěte je do hlavy. Po dokončení je dosaženo dosažení vlasového spreje. “Miluji Ouai Střední sprej na vlasy. To bude vypadat perfektně, aniž by bylo příliš lepivé, “říká jeho oblíbený konečný vzorec.

WATCH: Jak stylovat windswept francouzský Twist

Post-party, víme, jak lákavé je to zhroucení do postele (zvláště pokud jste měli extra sklenici bublinky), ale snažte se vyhnout vrazení do polštáře, dokud neodstraníte Všechno vašich vlasových kolíků. Podle společnosti Vaccaro není špatné spát ve vašem updo, protože to není dobré pro hřívu nebo hlavu. Ale to neznamená, že nemůžete dostat druhý den styl z vašich vlasů: “Chcete-li přidat život zpět do vlasů následující den, vezměte plochý kartáč a kartáč přes, použijte texturu sprej tvarovat zbylé styl a používejte lehký olej pro lepší lesk a zářivost, “doporučuje. Pokud máte v noci jinou party, jednoduše přidejte jiskřivý vlasový doplněk nebo zábavu a máte dobré jít do druhého kola!

Ссылка на основную публикацию
2019