Alabama člověk dělá neuvěřitelné klobouky pro jeho malou ropucha

Během léta se Chris Newsome často ocitl v jeho domě v Jacksonville v Alabamě, zvlášť hubený. Každou noc, stejná malá ropucha vyskočila na jeho verandě na návštěvu.

Ale Newsome neobjevil vyšší účel obojživelníka, dokud se s ním nepřihlásil přítel a neřekl, že jeho žába mladého syna zemřela. Newsome souhlasil, že pošle fotku svého ropuchového sedla jako způsob, jak ho vzbudit, řekl AL.com. Ale nezastavil se tam. Také ropu vytvořil malou růžovou klobouk z pěnového papíru. Spolu s tímto kloboukem mu Newsome také udělal miniaturní monokl.

Rostliny with Hats Top Hat

“Rozhodl jsem se vstoupit do světa ropucha a pomáhat malému chlapci ven. Pěnový papír vypadal jako látku vhodnou pro ropuchy, “napsal na Imguru, místo, kde poprvé vysílal nyní-virové fotografie.

Drobeček módní přehlídka vypadala, že ropucha nezasáhla, takže Newsome stiskl a přidal do šatníku kovbojský klobouk a baseballovou čepici. Ten malý kluk to šťastně modeloval.

Rostliny with Hats Cowboy Hat

“Žáby nejsou vybíravé (o módě),” žertoval na AL.com.

Rostliny with Hats Baseball Cap

Nakonec se počasí zchladilo a ropucha se přestala objevovat na verandu společnosti Newsome. Protože syn jeho kamarádů tolik fotografií užíval, rozhodl se, že je sdílí se světem. Není překvapením, že internet ho snědl.

“Jsem rád, že se lidé smějí,” říká Newsome na AL.com. “To je totéž.”

Ссылка на основную публикацию
2020