10 důvodů Princezna Tiana je jižní jako oni přicházejí

Popelka, Belle, Spící krasavice – princezny, které znáte docela dobře. A co Tiana? Zde je to, co potřebujete vědět o této New Orleans princezně:

1. Je vášnivá k jídlu
Jako malá holčička se Tiana naučila vařit a oceňovat jídlo od svých rodičů – konkrétněji svého otce. Jižní obyvatelé vědí, že předávání znalostí je jedním z našich cenných věcí. A my všichni máme vášeň na jídlo.

2. Vyrostla v New Orleans (takže ji pravděpodobně dělá fanoušek Svatých)
Toto krásné jižní město má některé z nejlepších jídel, hudby a názorů pod masonem Dixon. A samozřejmě, New Orleans je známý svou extravagantností s Mardi Gras, královými koláči, křepelky, jazzovými festivaly … seznam pokračuje.

3. V NOLA dělá nejlepší gumbo
Pokud se zeptáte na jižníka, pravděpodobně vám řekneme, že recept naší matky nebo babičky je nejlepší, jaký budete kdy ochutnat. Jsme velmi hrdí, když přijde na to, jak dobře naše rodinné recepty stojí proti konkurenci.

4. Ona zvládla umění beignetu
Je “slavná” kolem Crescent City za její pozoruhodné beignety. Klasická klasika New Orleans, beignety jsou polštářky, doughy kousky, které jsou rozmístěny v práškovitém cukru a typicky podávají vedle café au lait. Ve svých dobrodružstvích před dobrodružstvím bylo více než několikrát, kdy byla Tiana zachycena v jedné ruce podnosem beignetů a v druhé hrnci kávy.

5. Chápe hodnotu tvrdé práce
Od té doby, co byla dítě, Tiana snívala o tom, že má vlastní restauraci. A každý jižní ví, kolik práce vkládáme do svých vášní, do našich rodin a do naší země. Obvykle je k dispozici jen málo času – zvláště pokud jste farmář, který pracuje v slunci až k opaření.

6. Ví, jak se oblékat na míč
Tiana je pozvána, aby si vypila své slavné beignety pro svou kamarádku Charlotteovu maskovací kouli, takže přirozeně si vybírá šaty, které ji zanechají jako lesknoucí se jih. Jižní obyvatelé jsou proslulí tím, že jsou vždycky bezvadně oblečeni pro každou příležitost – ať už je to Iron Bowl nebo nedělní služba – a víme, jak ocenit jakýkoli druh míče nebo party, který je hoden naší cestou. Tiana není výjimkou (a ona zvládne perfektní červený ret).

7. Nebojí se žádné žáby
Buďme naprosto upřímní: pokud Tiana žije v New Orleansu, může si pravděpodobně vytrhnout vlastní rybu a zabalit si vlastní ústřice. Opravdu si myslíme, že líbání malé žáby zastaví tento jižní gal, aby dosáhl svých snů? Bez šance. Můžeme také ocenit nějaké dobré vyprávění příběhů, takže není divu, že dala tomuto žábu prince Naveena šanci, jakmile uslyší jeho příběh.

8. Stává se přáteli s aligátorem jmenovaným Louisem, který hraje jazz na trubce
To je docela jasné. Za prvé, jižníci se nebojí mluvit s cizími lidmi – i když je to aligátor, který je padesátkrát větší než její malá žába. Za druhé, ona má dobrý vkus v hudbě. Každý, kdo dokáže zvládnout jazz na trubce, je hoden toho, že je sourozeným přítelem.

9. Může tančit
Pamatujte si, že jedna scéna, kde žába Tiana a žába Naveen tančí na lilipadě na melodické melodie Louisovy trubky? Tiana může zvládnout její vlastní. Jižní obyvatelé zvládli umění udržet si čas – až do doby, kdy jsme se naučili partnerské čtvercové tance v 5. třídě.

10. Nedokázala to udělat domů, aby zlomila kouzlo
Kdyby Tiana nebyla jižní, ona by to udělala doma včas, aby Charlotte (která byla princezna Mardi Gras) políbila prince Naveena. A to by zničilo kouzlo žáby. Každý ví, že nemá smysl spěchat na jižní. Rádi bychom si vzali čas.

Také by vás mohlo zajímat:

 
 

Ale bohužel – jakmile se obě žáby vrátily do Bayou, aby se oženily mezi svými přáteli, trochu Louisiana voodoo matky Odie je přivedl zpátky do normálního já.

Bylo někdy pochyb o tom, že princezna Tiana je v nás všechno jižní?

Ссылка на основную публикацию
2019