WATCH: Proč chceme Chick-fil-A vrátit Cole Slaw

Bylo to 22 měsíců a počítá se od posledního kousání Cole Slawa z Chick-fil-A. 

Ano, počítali jsme.

Počítali jsme proto, že Cole Slaw – křupavá, zelí nabitá lopatka v matném černém plastovém poháru – doprovázela tolik našich oblíbených vkusů Chick-fil-A. Ta lžička nikdy neposkytla krémovou, křupavou zing pokaždé, když jsme se posadili na kuřecí sendvičové jídlo. Někdy jsme dokonce dokončili naše sendviče. Jednalo se o odchylku od mnohem preferovaných a stále mřížených vaflových hranolků, stejně jako z často uváděných mrkvových a rozinkových salátů. A ano, zatímco tam zůstane spousta lahodných stran k výběru z menu, v očích tolik, Cole Slaw byl vždy neočekávaná volba, a opravdu, jediná volba.

Ale pak se 31. prosince 2015 všechno změnilo. To byl den, kdy Chick-fil-A oznámil, že z menu vyvedou Cole Slawa. Nevěděli jsme, co s námi dělat. Naše důvěryhodná strana, která nám vždy připomínala, že babička je sladká nasekaná sláma, bude pryč.

Tak jsme se ponáhli do našich místních chick-fil-A povolení. Posadili jsme si šálek (nebo dva) a mysleli jsme na dobré časy. Pro ty dny, kdy se vařená polévka nepodařilo, vždycky jsme měli Colea Slava. Bylo to konzistentní. Bylo to nostalgické. Oceňovali jsme to, a ano, milovali jsme to.

Milovali jsme to po celá desetiletí, od té doby, co ji založil zakladatel S. Truett Cathy v nabídce v roce 1946.

Ale to nebylo. 18. ledna 2016 Cole Slaw zmizel z menu Chick-fil-A po celé zemi. Teď, když půjdeme nahoru k pokladně, podívejme se na rozžhavené menu a podíváme se na ten známý příbor, to tam není.

To ovšem nezhoršilo naše úsilí znovu ochutnat. Pořád se nám někdy dostanou Chick-fil-A Cole Slawová touha – je to nevyhnutelné – takže jsme začali hledat způsoby, jak si to znovu užít. A našli jsme dvě, které s námi budeme sdílet v případě, že se dostanete také chuti Chick-fil-A Cole Slaw.

Řešení # 1: Silniční výlet

Z technického hlediska nezmizel Cole Slaw Všechno Chick-fil-A menu. Stále ho můžete najít v 13 restauracích Dwarf House v Atlantě, Chick-fil-A, které byly vytvořeny podle původních institucí, které zahájil S. Truett Cathy ve čtyřicátých letech minulého století.

Řešení # 2: Recept

V případě, že nemůžete udělat výlet do Atlanty, Chick-fil-A vydal recept tak, abychom mohli všichni udělat svůj milovaný Cole Slaw doma. S pouhými sedmi přísadami můžete znovu vytvořit tuto nostalgickou směs pro zábavu ve svém domě, nepřetržitě. Zde si můžete najít recept a stáhnout zde receptovou kartu.

Vaše kuchyně vás jen prosí, abyste si šarvátku rozdrtila. Vyzkoušejte recept a dejte nám vědět, jestli je to tak dobré jako věci mimo menu.

Ссылка на основную публикацию
2019