Překvapivá tajná složka způsobuje, že tento vrstvový dort je jižní oblíbený

Zeptejte se svého přítele, jestli se někdy pokusili o kus krajíc z rajčatové polévky a budete pravděpodobně na konec podivného vzhledu. Určitě nevidíte tento koláč na dezertních vozíčkách u dámskych obědů a budete se těžko snažit najít recept na dort s rajčaty v moderním kuchařském lístku.

Před tím, než zcela odmítnete myšlenku koláče rajčatové polévky, přemýšlejte o následujících skutečnostech. Pravděpodobně jste servírovali vlhký a jemný čokoládový majonézový dort a obdrželi od hostů vášnivé recenze. V létě, když hledáte způsoby, jak využít vaše plodné cukety cukru, neváhejte pečeme bochník cukru chleba. Tato zelenina se používá k výrobě chutných chlebů a dezertů.

V receptu na koláče polévky polévka nahrazuje mléko. Zbytek receptury je velmi jednoduchý; vejce, cukr, máslo nebo zkrácení, prášek do pečiva a / nebo pečící sóda (tyto kypřící látky také pomáhají snížit kyselost rajčatové polévky) a nádherné, voňavé koření, jako je skořice, hřebíček a novinka. Jakmile je tento koláč v pečicí peci a vaše kuchyně naplní ústa-zalévat aroma teplých koření, všichni naysayers bude line up pro chuť.

WATCH: Bílý dort s brusinkami a Orange Buttercream

Stejně jako mnoho komfortních receptů na jídlo, které dnes máme rádi, Tomato Soup Cake je možné vysledovat až do období deprese, kdy domácí kuchaři “udělali” to, co měli. Někdy jsou označovány jako Mystery Cake (možná hostitelka hostům neřekla, co vlastně bylo v dort), recepty pro tento dezert se poprvé objevily v kuchařských knizech ve 20. a 30. letech 20. století. Campbellova polévka, která od roku 1897 vyráběla kondenzované polévky, brzy vyvinula svůj recept na dorty ve snaze dále propagovat svůj oblíbený konzervovaný rajčatový výrobek. Recepty na dortové koláče se vyvinuly z jednolásobných dortů v období deprese, které obsahovaly malé množství mléčných výrobků, do anglického pudinkového receptu v britském stylu, který Campbellova polévka vydala v roce 1940, na pohádkové koření s kořením, , Koláče Bundt nebo košíčky.  

Smetanový smažení v této rajčatové koření z Campbellovy polévky je moderní doplněk k tomuto starému receptu, a tak si přidejte svůj osobní nádech (pečené opečené pečivo by bylo dobré!) A udělejte Tomato Soup Cake část vaší sbírky klasické recepty.

 

 

Ссылка на основную публикацию
2019