Nebudete věřit historii sýra pimento

Serious Eats jen vzal vážný pohled na historii sýra pimento, oblíbeného rozšíření jižního (dobře, oblíbené šíření, které není majonéza). I když je těžké si představit, že někdo oceňuje nebeskou kombinaci nakrájený sýr, mayo a nakrájené červené pimentos stejně jako jižní lidé, lahodný náskok skutečně dostal svůj start na sever – konkrétně v New Yorku. Zní to jako kulinární kacířství jistě, ale nezapomeňte, že ze severu pocházel smetanový sýr, ale bez něj byste nemohli zmrazit červený samet nebo kolibřík a ty jsou určitě jižní speciality.

Když už mluvíme o smetanovém sýru, je to vlastně místo, kde se začalo sýr pimento. Podle seriózního jídla, zpět v New Yorku roku 1860 farmáři začali vyrábět měkký, nezralý sýr, který se nakonec vyvinul do smetanového sýra. Přibližně ve stejnou dobu začalo Španělsko posílat do Spojených států konzervované červené papriky nebo “pimiento”. Oni brzy zachytili, minus extra “i”, a stal se základem mnoha kuchyní po celé zemi.

Dvě přísady byly nakonec spojeny v roce 1908, v Dobrý úklid recept, který požadoval smetanový sýr, hořčici, pažitku a mleté ​​pimentos. Kombinace smetanového sýra s pimento byl takový hit, začal se hromadně vyrábět, především na jihu. Farmáři z Gruzie se brzy pokoušeli pěstovat červené papriky na domácím trhu, praštit je, konzervovat a odesílat až 10 milionů plechovek pimentos ročně a šířit evangelium sýra pimenta po celé zemi.

Po druhé světové válce domácí kuchaři začali vyrábět svůj sýr, vyměňovali si smetanový sýr za něco nazvaného “hořčice” a potom cheddar a používali dobrého panenka majonézy, aby to všechno spojili. Odtud se stala základem církevních pikniků a školních potlucků a dokonce se objevuje v některých nejlepších restauracích v jižní části.

Číst plnou historii sýra pimenta zdeje opravdu fascinující číst o kořenech jižního favorita – a pak zkusit nějaký oblíbený jižní život recepty sýra pimento zde.

Ссылка на основную публикацию
2019