Milujeme: Bar Collins v Birminghamu

 

Přispěvatel Jeanne Lyons fanoušky Birminghamu nejnovější koktejl Den Collins pro gin-založené toddies a iPhone nabíječky.

Třást věci Barman Feizal Valli – jeden z mutátorů a třepačů, kteří pomáhají znovu definovat Birminghamovu koktejlovou scénu – beru své beránky vážně. Chcete koktejlové menu? Nenajdete tu. Transplantát NOLA věří, že hosté by měli důvěřovat svým barmanům. “Každý

 

 

collins2.jpg
Papírové letadla přinášejí zábavu. Foto: Robbie Caponetto

za barem máte rozsáhlé znalosti o koktejlů, a proto vám uděláme dokonalý nápoj tím, že vás poznáme, “říká.

Vibe Úžasný centrální prostor vypadá jako retro prep školy s charisma místního baru ponoru. Vedle instalací papírových letadel, funkčních vinobraní psacích strojů a periodické tabulky prvků s tématem z Birminghamu (baseballový tým a oblastní popisky jsou oblíbené), koktejly a chladná atmosféra budou školit i nejjasnější patrona baru. Chcete koktejl Instagram, ale váš telefon je mrtvý? Není to problém, díky dostatek nabíječek a připojovacích zařízení v baru.

První kolo Odpočiňte si po dlouhém dni s mírným klidem a pohodlnou jízdou ($ 9), vyrobenou z vodky Cathead, St-Germain, citrónové šťávy a skořicového sirupu. “Je to lehký, přístupný koktejl ideální pro příležitostnou noc,” říká Feizal.

Druhé kolo Ginoví fanatici vyzkoušejí české (9 dolarů) za lehkou směs s citrusovými a květinovými poznámkami, které jsou perfektním nápojem po skončení práce. Je vyroben z suchého ginu Bombay, St-Germain, čerstvého grapefruitového džusu a hořkosti Peychaudových.

Nejlepší bar Snack (s) A co máčené máčené kuřecí maso a obalené vařenými vaflemi slaninou a javorovým bourbonovým sirupem (10 dolarů)? Ano prosím. Hledáte něco trochu “lehčího”? House-Made Tots (6 dolarů) s mlékem ranč stojí za dvojité namáčení.

Udělejte to doma

Uklidni se a pokračuj Spojte 3 polévkové lžíce. vodka (jako je Cathead), 2 lžíce. dvojitý heřmánkový čaj, 1 polévková lžíce. elderflowerový likér (jako je St-Germain), 1 polévková lžíce. čerstvou citronovou šťávou a 1½ lžičky. Skořicový sirup v koktejlové třepačce naplněné kostkami ledu. Zakryjte víkem a protřepávejte, dokud nebude důkladně ochlazován (asi 30 sekund). Přetáhněte do 5-oz. koktejlové sklo.

Dělá 1 porce. Hands-on 10 minut; Celkem 40 minut, včetně sirupu

Skořicový sirup Přineste ½ šálku cukru, ½ šálku vody a ½ lžičky. čerstvě strouhaná skořice na vaření v malé pánvi nad středně vysokým teplem, často se míchá. Vaříme, často mícháme 2 až 3 minuty nebo dokud se cukr nerozpustí. Úplně ochlaďte (přibližně 20 minut). Chraňte ve vzduchotěsné nádobě až 2 týdny.

Dělá ½ šálku. Hands-on 10 min., Celkem 30 min.

 

 

collins3.jpg
Generální ředitel a vedoucí barman Feizal Valli. Foto: Robbie Caponetto
Ссылка на основную публикацию
2020