Lepší Burgers Dnes večer

Nedávno zaměstnanci testovacích kuchyní měli živou diskusi o způsobech perfektního hamburgeru. Všichni jsme se shodli na tom, že byste určitě chtěli začít s čerstvým, kvalitním mletým hovězím masem – ale co s tím poměrem pomalého k tuku? A opravdu stojí za to platit víc za nákladný kus hovězího masa? Tam bylo spousta různých názorů, a tak jsme se zamířili na místního supermarketu, aby provedli malý výzkum.

Ceny se liší podle prodejních a týdenních slev, avšak minimální procentní podíl chudého masa nacházejícího se v různých typech zemního hovězího masa je stanoveno vládními normami. Před a po vaření jsme odvážili mleté ​​hovězí maso a tvarovali čtyři hamburgery z každé libry masa.

Naše výsledky
Měkké hovězí maso (4,19 dolarů za kilogram) a drůbeží svíčková (3,99 dolarů za libru) byly označeny jako 92% štíhlé, ale našli jsme, že svíčková měla mnohem lepší chuť a nebyla tak suchá. Pozemní kolo (3,29 dolarů za libru a 85% chudé) se ukázalo jako oblíbená skupina. Šťavnaté a aromatické, ochutnalo značně méně mastné než zemní sklíčidlo (2,79 dolarů za libru a 80% méně štíhlé). Ať už jsou smažené nebo grilované, všichni přinesli vařenou váhu kolem 12 uncí, která nám dala najevo, že v některých z těch hamburgrů je stále ještě trochu tuku. Hovězí maso (1,69 dolarů za kilogram a 73% štíhlé) dává vařenou hmotnost 10 ½ uncí a zanechává v pánvi znepokojivé množství mastnoty. Pokud se jedná o cenu, je to smlouva, ale pokud recept neumožňuje, aby se po zhnědnutí (jako je bochník masa nebo plněná paprika) vypustil dostatek tuku, pak se rozhodněte pro štíhlejší řez.

Tipy a úskalí

  • Pokud chcete vážně řídit množství tuku, které dostanete v hamburgeru, je snadné si vyrobit vlastní mleté ​​hovězí maso pomocí brusného nástavce na stojanu nebo míchání v kuchyňském robotu. Pokud používáte kuchyňský robot, nakrájejte maso na kostky 1 ½ palce. Proces v dávkách 8 jednotek, pulzující 8 až 10 krát nebo až do jemného nasekání.
  • Pro nejlepší chuť a strukturu použijte lehký dotek na míchání hovězího masa a koření; pak jemně tvarujte do hamburgery. Horký a dobře ochucený grilovací stojan nebo miska rychle uvaří maso a utěsňuje chuť a vlhkost. Po vypálení snižte teplo nebo přemístěte hamburger do chladnějšího místa na grilu a vydržte nutkání tlačit je špachtlí, když dokončí vaření.
  • Při pečení hamburgery s omáčkou, která obsahuje sladidla jako cukr nebo med, aplikujte během posledních několika minut vaření, abyste zabránili spálení.
  • Mleté hovězí maso je mnohem kratší než steak nebo pečeně a mělo by být skladováno v nejchladnější části chladničky pouze jeden až dva dny před vařením.
  • Při zabalení do průhledné fólie může být mleté ​​hovězí maso zmrazené až na dva týdny. Pro delší skladování mrazničky (až na tři měsíce) přebalte v mrazicích pytlích zip-top, odstraňte co nejvíce vzduchu. V chladničce vždy rozmrazujte mražené mleté ​​hovězí maso, abyste zabránili růstu bakterií. Ponechte 24 hodin rozmrazit balíček mletého hovězího masa o rozměru 1 ½ palce nebo 12 hodin pro každodenní míchání. Používejte co nejdříve po rozmrazení.

Recepty:

  • Zahradní Herb Burgers
  • Hovězí Burgers s karamelizovanou cibulí
  • Sladké a pivní pochoutky
  • Stuffed Border Burgers
Ссылка на основную публикацию
2019