Chuť na jihu: Jak si vyrobit hnědé vejce

Deviled Egg Recept:

  • Základní devlatované vejce

No Večeře s pokrytou miskou na jihu je kompletní bez těch veselých malých žlutých a bílých oválů známých jako devilské vejce. Vezměte několik setkání na shromáždění a oni zmizí stejně rychle jako vídeňská klobása před stádem racků. Červené vejce jsou tak součástí naší kultury, že stále dodáváme desky určené k tomu, abychom je drželi jako svatební dary.

Jak si vyrobit hnědé vejce
Naši zaměstnanci se jim líbí takřka jakkoli, ale všichni souhlasí s tím, že se jedná o skromné ​​množství majonézy (pro nás nejsou žádné výplně), dotek hořčice a trochu sladké nálevy. Jednoduše vařte vajíčka, nakrájejte na polovinu podél a jemně vysušte žloutek. Vložte žloutenky do misky s výše uvedenými složkami (viz recept pro poměry), dobře promíchejte a lžíte je zpátky do bílých.

Tento základní vzorec je základem pro některé kreativní doplňky, mezi něž patří slanina, krevety, pažitka, krabové maso a pimiento. Zda je prach s paprikou před podáním, je čistě osobní rozhodnutí.

Láska k bahnitým vejcům
Jill Conner Browne, autor knihy Kniha lásky sladké bramborové královny, je tak dobře známá svou láskou k devilským vejcům, které fanoušci často přinášejí k jejímu podpisu knih. “Je to kombinace chutí a textur,” říká, že to inspiruje její oddanost. “Rád bych celou věc dal do úst – nemám rád kousnout. Myslím, že je to jen osobní věc, jako kdybys jísti tvůj Oreos.”

Rodičan Jackson preferuje své devilské vejce základní, jen sladké okurky přidané do žloutkové-mayo-hořčičné combo. Být královnou sladkých brambor, šéfem všech ostatních Queensů (na jejím dvoru je dalších osm royalů, stejně jako řada “wannabes” po celé zemi), Jill přirozeně vlastní vaječnou talíř. A ne jen jakákoli tisková verze se zlaceným sklem. “Vlastním talíř Gail Pittman,” říká královně. Nabízí poslední slovo o významu devilských vajec v jižní společnosti. “Pokud si vynalezli speciální talíř, to říká, že je tam v pořádku.”

Ссылка на основную публикацию
2019