Bourbon-And-Cola Bundt koláče

Recepty: koláče Bourbon-And-Cola Bundt 

Kdo řekl, že whisky a směsi sódy fungují pouze v koktejlech, samozřejmě nezkoušely naše milované koláče Bourbon-And-Cola Bundt! Tento lehký a nadýchaný dezert je jedním z nich Jižní životNejžádanější recepty z dobrého důvodu. Tyto mini koláčky mají jemnou čokoládovou chuť, která jistě zapůsobí i na ty nejchutnější kritiky dezertů. Bourbon-and-Coke, klasický koktejl, je základem této chutné sladkosti. Karbonace v sódu skutečně pomáhá zvyšovat vlhký a hustý tortový těsto, což vede k neodolatelně vzdušnému ošetření. Ujistěte se, že vyberete dobrý, kvalitní bourbon; přidává kouřové bohatství, které dokonale vyvažuje kyselost koly a sladkost čokolády.

Máslo, cukr, vanilka a směs kakaa bez námahy vytvářejí okouzlující dezert, který způsobí, že se vaše chuťové pohárky mravenčí. A samozřejmě stojí za zmínku i čokoládová glazura. Vyrobené z mnoha ingrediencí jako dort, teplá a chutná čokoládová glazura špinavá od Bourbon-a-Cola Bundt Cakes bezchybně. Tento recept může být vyroben v jedné velké pánvi Bundt, ale pro rozkošný roztomilý a zábavný párty, mini Bundt pánve – také známé jako panenky Bundt – jsou to způsob, jak jít! S pouhými 20 minutami v ruce, tento recept je nový a vzrušující způsob, jak sloužit Bourbon-a-Coke na vašich fotbalových zadních dveřích na podzim.

Začněte předehřát si troubu na 350 ° a mastete mírně rychlostí pomocí elektrického mixéru, dokud nebude hladké a krémové. Postupně přidávejte cukr a poraďte se až do úplného smíchání. Pak pomalu přidejte vejce a vanilku. Mícháme sódu, podmáslí a bourbon v malé misce a kombinujeme mouku, kakao, sódu a sůl. Po dokončení přidejte směs mouky ke směsi másla a nalijte těsto do 3 lehce namazaných pánví Bundt o objemu 12 šálků. Pečte na 350 ° po dobu asi 15 minut a mrholeme Bourbon-a-Cola Bundt Dorty s naší úchvatnou čokoládovou glazurou. Tento dezert vás bude vracet více, zaručeně!

Ссылка на основную публикацию
2019