Bojangles má tajnou zbraň za jejich ostatními sušenkami

Pokud jsou vaše rty trochu úctyhodné, když je vyprávěn výraz “Bojangles biscuits”, nejste sami. Snadno překonáním všech ostatních řetězců rychlého občerstvení v oblasti sušenek s jejich všemohoucím stvořením má vločkovaný mák málo známého pomocníka.

Co to může být? Zajímáte-li se, jaký málo slaný větřík mléčného mléka zasáhne váš nos. Jak se ukázalo, důvod, proč jsou tyto vločkané buchty uloženy do domácích sušenek máma, je jednoduché. Je to muž (nebo žena) nad strojem. Každé místo má personál na plný úvazek, který se plně věnuje umění výroby sušenek, jak by to udělala Mama.

Nedávný kus na Denní jídlo vysvětluje: “Sušenky jsou vyráběny ručně (podmáslí je součástí tajného receptu) a pečené přesně 20 minut, a proces má obrovské 48 individuálních kroků.” 48 kroků může znít pomalu na rychlé občerstvení, ale každá restaurace pečeme přibližně 945 sušenek denně.

WATCH: Jak vyrobit nejlepší sušenky na světě z mletého mléka 

Jak každý domácí kuchař ví, měli byste vyhledat radu od předchozí generace pánů. V Bo’townu to přichází v podobě vyhledávaného “Master Biscuit Maker”. Každoročně společnost drží soutěže Master Biscuit Maker a panel korunuje vítěze, který si vezme domů věčné chválycí práva a finanční odměnu.

“Sušenky jsou uměleckou formou,” řekl výkonný viceprezident Eric Newman Nashville Post v roce 2011. “Je to vysoce hodnocené místo v našich restauracích. Je to složitý a choulostivý proces, který se musí řídit. “Možná na počest jejich 40. výročí, tato společná organizace založená na Charlotte uvažuje o nepatrném vylepšení názvu. Není to Bijangles ‘slavný sušenky n kuře mít pěkný prsten k tomu?

Ссылка на основную публикацию
2019