3 jednoduché nápady pro Okra

Mám rád okra. Jak píšu toto, visí na náhrdelníku kolem krku malý přívěšek stříbrný okra. Tento jednoduchý malý podložka je můj talisman, připomínka mé “jižní” a moje volání jako jižní kuchař a spisovatel potravin.

Tento zahradní klenot je nedílnou součástí mnoha bohatých, silných a kořeněných gumbosů v Louisianě. Paní dušených okrů a rajčat volá léto z Texasu do Carolinas. Smažená horká smažená okra byla po mnoho generací pohlcena z černých litinových skilletů přes Deep South. Nakrájené okra, jednou způsob, jak zachránit zeleninu na konci sezóny, nyní běžně bobs v brýlích martini. Vzhledem k tomu, že jižní kuchyně se stále vyvíjí, je to jen začátek.

WATCH: 5 Slime-Busting Tipy pro Okra

Pokud mluvíme okra, musíme si přiznat slona v místnosti: sliz. Moje nejlepší tipy pro minimalizaci přirozené slizovité struktury okra? Přidejte rajčata, citronovou šťávu, ocot nebo jinou kyselinu při vaření. Také ho rychle vaříme na vysokých teplotách a nepřeplňujte panvu. Tři chutné recepty, které následují, se soustředí na tento jižní klenot a na tyto triky slizové busty.

Okra and Chickpeas in Fresh Tomato Sauce Recipe
Foto: Alison Miksch; Prop styling: Kay E. Clarke; Styling potravin: Torie Cox

Okra a cínu v čerstvé rajčatové omáčce

Jižní obyvatelé vědí, že okra a rajčata dělají lahodnou dvojici, a tento recept dodává cizrnu a spoustu koření pro lehkou, chutnou stranu nebo hlavní jídlo, které je připraveno za pouhých 30 minut. Získejte recept na Okra a cizrnu v čerstvé rajčatové omáčce zde.

Grilovaný Creole Chicken and Okra Recipe
Foto: Alison Miksch; Prop styling: Kay E. Clarke; Styling potravin: Torie Cox

Grilované kreolské kuřecí maso a okra

Na jihu má Cajun koření a horká omáčka vyhrazené místo na mnoha stolech. Tato kreolská mísa s kuřecím masem, klobásou Andouille a zapékanými zeleninou činí plnou večeři, která je za stolek za méně než hodinu. Získejte recept na grilované kreolské kuře a okra.

Pan-Fried Okra with Cornmeal Recipe
Foto: Alison Miksch; Prop styling: Kay E. Clarke; Styling potravin: Torie Cox

Pan-smažené okra s kukuřičným masem

Získejte vynikající sušené okra za méně než 30 minut (bez hluboké fritézy) s tímto jednoduchým šestihodinovým receptorem. Získejte recept na Pan-Fried okra s Cornmeal zde.

Ссылка на основную публикацию
2019