To je nejlepší velikost pro verandu

Jako někdo, kdo v současné době žije bez verandy, váhám, abych odsoudil verandu jakékoliv velikosti – kdybych mohl, mohl bych v tomto okamžiku bavit s Julií. Veranda je veranda, a jak to potvrzuje jižní obyvatel, není to něco, co je považováno za samozřejmost. Ale pro ty z vás, že jste šťastní, že přidáte verandu, nebo možná změníte současnou verzi, je určitě několik parametrů, které je třeba považovat.

Většina zdrojů řekne, že minima pro verandu je šest stop do hloubky. To je z dobrého důvodu, protože to dovolí dostatek prostoru pro začlenění židlí, květináčů a / nebo jiného nábytku s dostatkem prostoru pro pohyb a procházku před nábytkem. U šesti stop je možný verandární nábytek a můžete si rozumně vychutnat prostor. Ale osm stop je ještě lepší, protože jen dvě nohy mohou výrazně rozšířit vaše možnosti vybavení. Navíc MVP verandy sedí na verandě. V atporchswingcompany.com je jejich nejoblíbenější lavice dlouhá čtyři stopy. Hloubka vertikální vertikální věže, která se rozkládá na osmi nohách, vám poskytne pevnou dvě nožky na obou stranách pro procházky nebo pro vytváření rámů s některými zajímavými kontejnery. (Ačkoli se nemusíte bát, malé posezení na verandě, všimnou si, že dělají kdekoli od 2 až 7 nohových houpaček.)

WATCH: Naše oblíbená nová chalupa, kterou můžete mít taky

Co se týče šířky, to vše závisí na umístění verandy, na střeše, na tvaru a velikosti vašeho domu. Samozřejmě, v našich snech, záclony zabalené alllll cesta kolem a nikdy nezastavit. (S výhledem na vodu na každé straně, samozřejmě!)

Stačí ji vzít z této chaty 800 čtverečních stop Brandon Ingram postavené mimo Tallahasee na Floridě. Má malou malou verandu přední a středovou (doplněnou starým modrým stropem) a zasklenou verandou zastrčenou i na zadní straně. 

Ссылка на основную публикацию
2019