Proč jižní obyvatelé zvládli porchování

Porching je nejlepší z obou světů – je venku s malou manmade pomáhá, aby nám trochu pohodlnější. Zde je 10 důvodů, proč jsme verandu zvládli:

Naše klima to dovoluje.

Mírné teploty zde přecházejí na devítiměsíční období. Naše verandská sezóna obvykle začíná v březnu a může se prodloužit až do listopadu.

Přiložili jsme správné proporce k verandám.

Spousta toho závisí na velikosti a rozměru vašeho domu, ale dobrým pravidlem je to, aby bylo dostatečně hluboké, aby vás zastíralo od slunce, ale ne tak hluboko, aby zcela zablokovalo.

Střílíme naše verandy stejně jako naše pokoje.

Na kobercích, polštářích nebo polštářích nejsou žádné skimpy. To je to, co tráví čas tady tak zábavné. Sakra, vyneseme nějaké přikrývky a hodí, aby to prožilo chladnější noc na verandě.

Přinášíme vánek.

Žádná veranda není dokončena bez stropního ventilátoru. Nyní je nutným doplňkem a nutností udržovat chlad v našich horkých létech.

Po vánku je postaráno…

Trváme na kusu nábytku, který se pohybuje jako vítr.

Neexistuje nic víc zklidňujícího, než se rozlétnout hodiny na houpací židli nebo na verandě.

Vybíráme modré verandové stropy.

Místní jižní lore nás učí, že bledě modré malované verandy stropu udržují pryč zlé duchy a naši nejsilnější southern společníky, komáry (buzz … buzz)

Mluvení o komářích…

Dále je udržujeme pryč s tvůrčími a barevnými kontejnery.

Jsou plné měsíčků, které jsou přirozenými odpůrci komárů. Kromě toho máme rády svěží zahradní kontejnery naplněné bylinkami a květinami, dokonce i hrnkové borůvky. Přemýšlejte o tom, že přinášíte trochu zahrady až k verandě.

Ссылка на основную публикацию
2019