Nejkrásnější krby

Stále praskání. Pop. Pak více praskání na tento živý zimní večer. Navzdory tomu, že je vzdálen 15 kilometrů od Bransonu, jediný výstřel ve srubech v Big Cedar Lodge je zářivý oheň, jeho blikající stíny tančící na dřevěných ostěních zdi.

Luxusní rustikální
Big Cedar Lodge v Ridgedale, Missouri, přivítal hosty od roku 1987. Jako každá dobrá rezidence, nejlepší část o pobytu zde je to, že můžete udělat tolik nebo jen málo, jak chcete. Hlavními výkresy jsou luxusní vybavení, jako jsou lázně – chytře umístěné ve starém kočárku. Nemovitost připomíná lovecký zámeček, ale místo, kde se nachází hezký rekreační areál.

Samozřejmě, v zimních měsících, využijte naše oblíbené vybavení – krb. Téměř všechny kajuty a chalupy nabízejí jeden, ale ujistěte se, že to požadujete při rezervaci.

Když se kouř dostane do očí
Nemáme žádné potíže s tím, že by někdo tráví celý čas před ohněm. Je pravděpodobné, že v určitém okamžiku dostanete antsy a Big Cedar nabízí některé pěkné aktivity mimo komfort kabin.
Vezměte si hru na 9jamkové golfové hřiště Par-3 Top of the Rock. I když je chladně venku, kurz Jack Jack Nicklaus je ve skvělé kondici. Když se neohlížíte na hru, oddávejte se grandiózním pohledům na jezero Table Rock a na hory a údolí Ozarks.

Zatímco tam nahoru, užijte si oběd v restauraci Top of the Rock. Vyzkoušejte některé z jejich vynikajících těstovin nebo dokonce pizzu na dřevo; budete milovat výhledy, které se protáhnou před vámi, jak budete jíst.

Stále chcete pracovat na vaší krátké hře? Chyťte děti a udělejte malý miniaturní golfové hřiště. Buďte v dohledu na masivní (a myslíme si masivní) baskytaru, která označuje místo. Nebo se jen projděte po několika turistických a turistických stezkách, které procházejí přírodou.

Proveďte rezervaci na ranní večeři v restauraci Devil’s Pool. Objednejte primární žebro nebo kukuřičný pstruh z kukuřičného kukuřice. Nespěchejte, ale snažte se neztrácet nejlepší část dne na Big Cedar Lodge – západ slunce.

Podívejte se na velkou missouriskou oblohu, abyste viděli záplavu oranžové a levandule. Kabiny visící nad Stromovým jezerem se stanou jantarovými odlesky ve vodě. Brzy komíny začínají strčit vějíře dýmu směrem nahoru k slabě blikajícím hvězdám. Hádejte, že je čas se usadit na další útulnou noc v Big Cedar Lodge.

Big Cedar Lodge: 612 Devil’s Pool Road, Ridgedale, MO 65739; (417) 335-2777 nebo www.bigcedar.com. Sazby: rozsah $ 89 – $ 399.

Tento článek je z ledna 2003 vydání Southern Living. Vzhledem k tomu, že ceny, termíny a další specifika mohou být změněny, zkontrolujte prosím všechny informace, abyste se ujistili,.

Ссылка на основную публикацию
2020