Nejjednodušší způsoby, jak přidat Cottage Charm

Šance jsou, vaše srdce se trochu roztaví pokaždé, když projdete chalupou. Oblečou staromódní styl, ale dobrou zprávou je, že se můžete podívat také. Jakákoli inspirovaná změna – ostrý bílý vchod, nové dveře v odvážných barvách nebo tradiční plynové svítilny – dokáže zvednout váš domov do nových výšin a přidat okamžitou výzvu.

Související: 10 Nejlepší nápady pro krajinu

1. Přidejte závěsy Full-Swing. Chata se sponou, okenice jsou okamžitou aktualizací pro okna a dveře. Přicházejí v mnoha stylech – louvered a obložené – a mají spoustu možností pro příslušenství, jako jsou závěsy a držáky, známé také jako “uzávěry”. Zde je klíč k tomu, abyste dostali správné uzávěry: Musí být použitelná (ne jen přišroubovaná na cihlu nebo v obvodě) a měla by být správně dimenzována. Dobrým pravidlem je, že pár uzávěrů, když jsou uzavřeny, by měly pokrývat úplně okénko nebo dveře.

2. Vytvořte splash s barvou. Chuť barvy v malých dávkách? Přední dveře jsou dokonalým místem pro prezentaci odvážného odstínu a nastavují tón pro dům plný stylu. Ať už jdete na tradiční stín nebo si myslíte mimo krabici, barevné dveře jistě udělají jakoukoli chalupu vystupují z ulice.

3. Malovat je bílá. Chaty exteriéry mohou přijít v mnoha architektonických stylů (Farmhouse, Tudor, a řemeslník, abychom jmenovali jen několik) a jsou často oblečeni v cihla, clapboard, nebo šindle. Ale bez ohledu na vzhled, většina našich oblíbených má jednu společnou věc: ostrý bílý vnější obal, který je nadčasový a vystupuje proti svěží zelené zahradě. Podívejte se na naše oblíbené bílé barvy. 

Související: Výběr správných barev vnější barvy

4. Upgrade střechy. Jedna z největších investic do domu, střechy jsou často přehlíženy. Kvůli velkému cenovému efektu je střecha stálejším rozhodnutím. Vyberte si ten, který je trvanlivý, dlouhotrvající a snadný pro oči.

5. Vytvořte vstup. Chaty se často skládají z jednoduchých architektonických forem. Jedním z nejlepších způsobů, jak přidat průčelí k fasádě, je vytvořit položku s vyznamenáním. Dokonce i když je to tak jednoduché jako upgradání předních dveří, nezapomeňte na důležitost dobře upraveného vstupu. 

6. Rostlinné rostliny. Pokud chcete, aby váš dům obklopil jednoduchou a klasickou krajinu, vyberte si dřevo. Evergreen a snadno se prořezávají do různých tvarů, pampelišky jsou ideální základy rostlin a partneři na mnoho různých pokrytí země a barevné roční.

7. Nainstalujte bránu, kolejnici nebo plot. Stanovení hranic je často dobrá věc. Ploty a zábradlí přispívají k tomu, že dodávají smysl pro uzavření a definují dvory a venkovní prostory. Zahradní vrata nabízejí atmosféru tajemných lákavých hostů, aby se vydali a prozkoumali. Pro vytvoření iluze hloubky v malém prostoru navrhuje Birminghamský architekt Jeremy Corkern instalace plotu uprostřed dvora spíše než na chodníku.

8. Vytvořte venkovní obývací pokoj. Když máte nedostatek prostoru, neboť jste často v mírnějším podílu chaty, musíte maximálně využít každý čtvereční palec. Jedním z nejlepších způsobů, jak to udělat – zejména na jihu – je rozšířit svůj obytný prostor venku a využít terasy a terasy. Vyzdobte je plyšovým a odolným nábytkem pro další pokoj, který můžete používat celoročně.

9. Vytvořte detailní dormery. Nic jiného neznamená, že by malý prostor byl velký jako vikýř. Umístěný na střeše, vikýř vyčnívá, aby přidal další čtvereční stopy, výšku stropu a přirozené světlo do místnosti. Klíčem k tomu, aby byly správné, je měřítko – příliš malé nebo příliš velké a budou vypadat, že dům vypadá jako oči. Jiné výztuhy jako operabilní žaluzie a okna zvyšují odvolání.

10. Dokončete jemným šperkem. Venku vašeho domova si zaslouží být přístupné, stejně jako interiér. Zkuste přidávat dekorativní detaily, jako jsou kliky, svítidla, čísla domů a poštovní schránky, které vítají návštěvníky a vyjadřují osobní styl. Nejen, že tyto akcenty dodávají chuť, ale také něco o majitelích. Ať už chcete ukázat státní hrdost nebo ohlásit hobby, podívejte se na malé dotyky, které dodávají trochu rozmaru.

Ссылка на основную публикацию
2019