5 Decor hacks, aby váš pronájem cítit jako domov

Pronájem by se zdá být obětí stejných pochopitelných, avšak méně inspirativních návrhových schémat. Znáte vzhled: béžové stěny, béžový koberec, bílé plastové žaluzie a pravděpodobně pár funkčních, ale křupavých starých spotřebičů. Jsou to srozumitelné možnosti pro pronajímatele, ale určitě mohou být mrzutí, aby se probudili. Nebojte se, nájemci: osobnost je stále možná. S trochou tvořivosti mohou tato řešení firmy DIY vážně vylepšit jakýkoli prostor, aniž by porušovaly i ty nekompromisní smlouvy. Přečtěte si o pěti inteligentních hackech, které vám dávají seznam víkendových medů:

Vyměňte knoflíky.

Upřímně nemusíte čekat až na tento víkend. Jedná se o jednodenní typ DIY. Vyměňte kuchyň, koupelnu a dokonce i nábytkové knoflíky pro něco o něco víc vaší osobnosti, ať už je to něco moderního, náladového, tradičního nebo gotického. Některé z našich oblíbených můžete nalézt v Anthropologie, omlazení a Wayfair. Nezapomeňte se držet všech originálních knoflíků a veškerého doprovodného hardwaru, abyste je mohli rychle vyměnit dříve, než budete vyjíždět.

Dejte spotřebičům obličej.

U spotřebičů, které nemají žádnou jinou chybu než datovanou fasádu, mohou kontaktovat papír nebo dočasné tapety a přinést je v pořádku, okamžitě přesahující desetiletí a ušetřit stovky, možná tisíce. Vyzkoušejte Con-Tact Faux Metal z nerezové oceli pro jemnou aktualizaci, nebo pokud se cítíte trochu víc punčocháče, vyzkoušejte tučný vzor.

Zbavte se starých nátisků nábytku.

Není třeba čelit duchu nábytku za každým dnem. Ať už se pohybujete dovnitř nebo ven z koberce, tyto triky vymazávají otisky nábytku z koberce. Pro jednoho, zkuste to hrabat vidličkou. Alternativně nechte nejprve na místě skvrnu ledové kostky a o několik hodin později se na ni znovu přesvědčte vidličkou nebo lžící.

Vyzkoušejte dočasnou tapetu.

MVP dekoračního nábytku, dočasná tapeta změnila hru. Rychle maskujte smutné nájemní stěny s peelingovým papírem v krásných vzorech (tradičních i ne). Pokud se nepokoušíte pokrýt své stěny v odvážných květinových úpravách, je stále možné přizpůsobení. Tempaper také dělá malířský tapetový papír, abyste si vybrali svůj přesný odstín. Zdroje Go-to zahrnují Tapety, Hygge a West a Chasing Paper.

Top koberec s koberci.

Pronájem koberce nebo ne, milujeme vrstvenou kobercovou situaci. Pohodlně, pokud ano jsou v pronájmu nejenže další koberec skrývá tajemné skvrny a starý koberec, ale může pomoci definovat různé prostory, zesílit osobnost a spojit schéma dohromady. Říkáme, že je nakopírujeme!

Ссылка на основную публикацию
2019