Tato mírová rybářská vesnice je nyní třeba navštívit letní destinace

Cracled mezi Assateague Islandem a pobřežím Virginie, Chincoteague je menší z dvou ostrovů a brána do jižní části Assateague. Vody Assateague Bay a Atlantského oceánu podporovaly růst ostrovů a nyní přitahují mnoho licencovaných rybářů k rybím plážím a zátokám, které jsou zralé s platýnem, prokládanými basy a jinými zvěřinami. Pro rychlou a snadnou zábavu, ryby nebo krab na Chincoteague Veteran’s Memorial Park. Na molu není nutná žádná individuální licence nebo povolení.

Jakmile klidná rybářská vesnice, Chincoteague nyní vítá návštěvníky s vynikajícími místními mořskými plody, bohatým ubytováním, nakupováním a rodinnými aktivitami. V létě procházejí lidé po celém městě s zastávkami v nákupní čtvrti v centru města, v karnevalovém areálu, ve společenském centru, v muzeu Chincoteague Island a v Chincoteague Chamber of Commerce. 

Opakování návštěvníků často upřednostňuje pád, když se většina turistů a komářů rozptýlilo. Tichá, klidná atmosféra je důvodem, proč se Heather Swart, bývalý rezident Virginie, vrací několikrát do roka. “Hledala jsem místo, které mělo malé městečko jako dětské prázdniny,” říká. “V první návštěvě jsem se zamiloval do Chincoteague.”

Chincoteague National Wildlife Refuge
Robbie Caponetto

Běžte po stezkách

Trasy pro pěší turistiku a cykloturistiku pomáhají cestujícím po nedalekém Chincoteague National Wildlife Refuge, utopii pro ptáky ptáků a nadšenců divoké zvěře, s téměř 300 uznanými stěhovavými a živými ptáky. Udělejte si čas na zastavení školního a administrativního centra Herberta H. Batemana a návštěvnického centra Toms Cove pro mapy, průvodce a interaktivní exponáty. 

Vyleznete 175 schodů po točitém schodišti, abyste se dostali na vrchol vznešeného Majatelu Assateague, ale úžasné panoramata ostrovů Chincoteague a Assateague z pozorovací platformy stojí za to. Pozastavte se na chvíli a můžete vidět několik kapel z Virginie je jižní stádo hýbání trávy na Black Duck Marsh. 

Slaná voda Cowboys help ensure a safe swim for ponies.
Robbie Caponetto

Plán pro plavání poníka

Zatímco malá pobřežní komunita nabízí mnoho rodinných aktivit, všichni jsou zakořeněni nejslavnější oslavou oblasti, Chincoteague Island Pony Swim. Virginie stádo divokých poníků, vlastněné Chincoteague dobrovolnická požární společnost (CVFC), pasáže s povolením na jižní části Assateague Island. Každý rok koncem července Chincoteague populace asi 3,000 (lidé, to je) napouští na desetkrát jeho obvyklé velikosti jako turisté a bývalí obyvatelé dělají pouť svědčit událost. 

Vyhlášený románem Marguerite Henryho Misty z Chincoteague, tento renomovaný festival je nyní týdenní záležitostí. “Cowboys se slanou vodou”, členové CVFC, kteří jsou kvalifikovaní kováři, přesouvají severní stádo podél atlantického pobřeží během
oblíbený Beach Walk, který se připojí k poníkům v jižní Corral. Divoká příroda se objevuje brzy v ten den s omezeným parkováním, takže návštěvníci a místní obyvatelé jsou vyzýváni k jízdě na kole nebo na výlet. 

Pony Swim se objevuje poslední středu před posledním červencovým čtrnáctím a vždy začíná během slepého přílivu – 30minutový klid mezi nízkými a vysokými přílivy, když není proud. Tisíce lidí čekají na hodiny, aby sledovali, jak koně uhánějí šest minut po úzkém kanálu oddělujícím dva ostrovy. 

Po odpočinku se poníci předvádějí na večer karnevalu. Aukční hřích ve čtvrtek pomáhá kontrolovat populaci pony a také poskytuje finanční prostředky na CVFC a na veterinární péči o zvířata v průběhu roku. Zbývající dospělí poníci spolu s hříběmi, kteří nejsou dostatečně zralí, aby byli odděleni od svých matek, se vrátí na pastvu. 

WATCH: 10 nejlepších ostrovů na jihu

Tato pověstná tradice dává Harrymu S. Thortonovi pocit pýchy. Vychutnává si, že jeho přátelé se každoročně scházejí. “Vím, že to milují stejně jako já a tvrdě pracuji, abych to pokračoval. Na světě neexistuje jiné místo, které bych chtěl být, “říká. 

Každoroční Pony Penning a populární Misty franšíza je připočítána pro úspěšný přechod společnosti Chincoteague z obchodního producenta mořských produktů na turistickou atrakci, ale oblast nabízí ještě více. 

“Po více než dvaceti letech jsme nezapomenuli na Pony Penning, ale západy slunce, pláže a rybaření jsou to, co nás nechává vracet od jara do podzimu,” říká Doreen Meadows, rezident severní Virginie. Její rada: “Zpomalte a užívejte si města. Jste na ostrově. ” 

Lois Heflin souhlasí. Již více než 50 let navštívila ostrovy a nyní je slavnostní majitel majáku. “Všichni přicházejí navštívit poníky,” říká, “ale pak se dostanou do krásy všude kolem a vrátí se sem.”

The Farmer's Daughter Oyster PoBoy
Nenechte si ujít vynikající Oyster Po’boy z dcerky farmáře.
Robbie Caponetto

Kde jíst

Nemůžete se pokazit s žádnou volbou The Farmáři Dcera, ale doporučujeme Shrimp Po’Boy nebo Fried Oyster Salad. AJ je na Creek sukně linky mezi příležitostné a upscale se stoly pokryté v ostrém bílém prádlo a topped papírové ubrousky a láhve horké omáčky. Milovníci mořských plodů zde najdou to nejlepší z východního pobřeží. Sezónní měkký skořápkový krab se servíruje na talíři a římský salát se dopravuje na výsostné území s drobným citrusovým Caesarovým dresinkem, parmazánem a křupavým chlebem.

Pico Taqueria
Robbie Caponetto

Na populární Pico Taquerie, vyhlášené taco menu povzbudí hladovějící hosty, aby zkusili několik, jako například The Eastside (smažená ryba, fenykl a grapefruitový salát plněné avokádovým krémem) nebo The Maddox (místní smažené ústřice s nakládanou mrkví a thajskou bazalkou). Jejich skromné ​​ceny usnadňují experimentování s různými možnostmi. Když je čas na dezert, objevíte důvod pro dlouhou řadu lidí, kteří se ocitli ve frontě Ostrovní krémy. Jejich malá dávka zmrzliny a domácí vaflový kužely jsou národní fenomén a ostrovní poklad. Jděte online a podívejte se na desítky denních příchutí.

Kde zůstat

Hotely poblíž hlavní ulice jsou v docházkové vzdálenosti od nákupních, stravovacích a zastávek trolejbusů a mnohé z nich nabízejí návštěvníkům krásný výhled na západ slunce v zálivu Chincoteague. Ostrovní areál, Waterside Inn, a Marina Bay Hotel & Suites jsou skvělou volbou pro cestovatele.

Ссылка на основную публикацию
2019